Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycja starego filmu na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pozycja starego filmu na YT (/Temat-Pozycja-starego-filmu-na-YT-145902)



Pozycja starego filmu na YT - mateusz2045 - 29-03-2017 16:21

Siema, dodałem filmik na jutube i przez pewien czas był na 1 pozycji, zaniedbałem go i spadł na dolne pozycje, czy taki stażowy filmik można przywrócić na top? Dodając mu aktywności?


RE: Pozycja starego filmu na YT - Czaq - 29-03-2017 16:33

Jak najbardziej. Stracił pozycje z różnych względów. Dowiedz sie jak to wg u Ciebie i popraw wyświetlenia, zainteresowanie nim, tagi itp


RE: Pozycja starego filmu na YT - mateusz2045 - 29-03-2017 16:36

(29-03-2017 16:33)Czaq napisał(a):  Jak najbardziej. Stracił pozycje z różnych względów. Dowiedz sie jak to wg u Ciebie i popraw wyświetlenia, zainteresowanie nim, tagi itp

No wiem z jakich, zostawiłem go na jakiś miesiąc bez ,,aktywności" bo wtedy myślałem, że już nie spadnie. Okazało się inaczej ;/


RE: Pozycja starego filmu na YT - bartek9330 - 29-03-2017 19:52

(29-03-2017 16:36)mateusz2045 napisał(a):  
(29-03-2017 16:33)Czaq napisał(a):  Jak najbardziej. Stracił pozycje z różnych względów. Dowiedz sie jak to wg u Ciebie i popraw wyświetlenia, zainteresowanie nim, tagi itp

No wiem z jakich, zostawiłem go na jakiś miesiąc bez ,,aktywności" bo wtedy myślałem, że już nie spadnie. Okazało się inaczej ;/

Z doświadczenia wiem, że łatwiej jest wybić nowy filmik niż wypromować ponownie stary :/ Próbowałem wielokrotnie i dodawanie łapek/komentarzy/wyświetleń hr dawało słabe efekty.