Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go (/Temat-chefcases-com-Darmowy-1-na-otwieranie-skrzynek-cs-go-145900)



chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - kanapka14 - 29-03-2017 15:25

Hejka,
stronka nowo powstała, chodzą jakieś ploty że twórca ten sam co society.gg.

Link : https://chefcases.com
Kodzik na darmowego 1$ : darmowedolary

Stronka powstała jakiś na dniach ostatnio, szału nie ma ale darmowy dolar to darmowy dolar Tongue

Jak coś to wypłacać można dopiero po wpłaceniu 2$, ale zawsze można przetestować swoje szczęscie

Mają też jakieś free cases tylko nie wiem czy to się odnawia codziennie


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - Demonxus - 29-03-2017 16:33

@[kanapka14]
Trafiłem kluczyk w skrzynce z kluczykiem. Niby spoko, ale ktoś wie, czy wypłaca?


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - kanapka14 - 29-03-2017 16:47

(29-03-2017 16:33)Demonxus napisał(a):  @[kanapka14]
Trafiłem kluczyk w skrzynce z kluczykiem. Niby spoko, ale ktoś wie, czy wypłaca?

szczerze to głowy sobie nie dam uciąć, możesz poczekać aż będzie wiadomo. Wątpię, żeby to był scam ale raczej Ci tego z ekwipunku nie usuną to można poczekać, ew zaryzykować 2$ Tongue


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - Demonxus - 29-03-2017 18:48

@[kanapka14]
Dobra, zaryzykowałem te 2$, szkoda, ze mozna tylko z paypal a nie mozna skinow :/. No ale nic, wygrałem klucz Big Grin. Pogram sobie dalej i zdam dalsze relacje z Oppeningu Big Grin Widziałem, że w ekwipunku steam ten bot ma jeszcze wiele przedmiotów, więc myślę, że strona nie upadnie szybko Wink

[Obrazek: ujuj.png]


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - rafau_00 - 13-04-2017 20:57

Można wypłacić np na paypal czy tylko skiny?


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - kanapka14 - 15-04-2017 15:41

Można PayPal


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - Sharkmenx - 16-04-2017 11:34

Chyba fart, skin za $5.1 w skrzynce za 0.30$ Big Grin
http://i.imgur.com/jYh9xiI.png


RE: chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - kanapka14 - 07-05-2017 23:04

Ostatnio dodali możliwość tworzenia własnych skrzynek jakby ktoś był zainteresowany a nie wykorzystał jeszcze darmowego 1$


chefcases.com - Darmowy 1$ na otwieranie skrzynek cs:go - Hybrid1990 - 22-04-2018 08:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.