Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paczka pocztowa a list pocztowy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Paczka pocztowa a list pocztowy. (/Temat-Paczka-pocztowa-a-list-pocztowy-14585)



Paczka pocztowa a list pocztowy. - paskur - 05-10-2010 09:02

Czym się różni paczka od listu?
Mogę książkę wpakować w kopertę i powiedzieć ze jest to list i wysłać za 2złote?
Od czego to zależy?


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - szpeco69 - 05-10-2010 10:07

oczywiście możesz tak zrobicSmile
musisz pamiętać, iż list jest tylko do 2 kg i oczywiście wysyłając książkę zwykłym listem nie otrzymasz potwierdzenia nadania...

pozdrawiam


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - Admin - 05-10-2010 10:47

(05-10-2010 10:07)szpeco69 napisał(a):  oczywiście możesz tak zrobicSmile
musisz pamiętać, iż list jest tylko do 2 kg i oczywiście wysyłając książkę zwykłym listem nie otrzymasz potwierdzenia nadania...

pozdrawiam


resumujac - bez potwierdzenia nadania, jak ksiazka przepadnie nikomu nie udowodnisz ze ja wogole wyslales.


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - Arekxxl - 05-10-2010 13:33

No i nie wiem czy wiecie ale na poczcie jest takie urządzonko które ma swoję szerokość (nie wiele) i ten list musi przez to przejsc.
Osobiście polecam paczkę pocztową priorytetową


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - rafti - 06-10-2010 08:26

W pracy wysylalem grube i duze listy polecone i nikt nigdy nie sprawdzal grubosci ani szerokosci (w tych szarych kopertach ze prawie encyklopedia tam wejdzie Smile -dokumenty)


Listem poleconym poslij za chyba 3,5 i bedziesz mial potwierdzenie Wink


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - paskur - 06-10-2010 08:32

Ok dzięki za odpowiedzi.
Czyli za 3,5zł poleconym mogę sobie wysłać co wejdzie do listu... ahh zdzierają na tym allegro. 4
Tongue


RE: Paczka pocztowa a list pocztowy. - paskur - 06-10-2010 08:34

(05-10-2010 10:47)Admin napisał(a):  
(05-10-2010 10:07)szpeco69 napisał(a):  oczywiście możesz tak zrobicSmile
musisz pamiętać, iż list jest tylko do 2 kg i oczywiście wysyłając książkę zwykłym listem nie otrzymasz potwierdzenia nadania...

pozdrawiam


resumujac - bez potwierdzenia nadania, jak ksiazka przepadnie nikomu nie udowodnisz ze ja wogole wyslales.

Jak? Przecież wysyłam poleconym za 3,5zł to mam potwierdzenie nadania.