Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO (/Temat-Wspolnik-strona-ze-skrzynkami-CS-GO-145802)



Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - FikuMikuś - 26-03-2017 16:59

Witam Serdecznie,

Poszukuję wspólnika do strony hazardowej CS:GO, głownie będzie opierała się na sprzedaży własnych skrzynek, ale również będzie dodany jackpot, ruletka i inne opcje których nie ma konkurencja.

Strona jest ciągle budowana i rozwijana.

Chętnych proszę o kontakt, w wiadomości prywatnej proszę o podesłanie jakiegoś kontaktu do siebie GG/Fb/Skype/Mail

Pozdrawiam Wink


RE: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - Miczek - 26-03-2017 18:50

Napisz dokładnie czego oczekujesz od tego wspólnika.


RE: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - FikuMikuś - 26-03-2017 19:02

(26-03-2017 18:50)Miczek napisał(a):  Napisz dokładnie czego oczekujesz od tego wspólnika.

- Zaangażowanie
- Dostępność
- Kreatywność
- Wkład finansowy - 1tys złotych na grafikę

Programista jest już przeze mnie opłacony.


Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - mahuzz - 26-03-2017 20:07

Posty - 5. Ja bym mu przelał tysiaka od ręki, kto pierwszy ten lepszy. Naprawde? Skrypty dostępne są na publicznych forach, po prostu nie masz pieniędzy i chcesz żeby ktoś wyłożył je za Ciebie. Taki 'wspolnik'. Luźny post, nie odradzam, lecz ostrzegam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - FikuMikuś - 26-03-2017 20:16

(26-03-2017 20:07)mahuzz napisał(a):  Posty - 5. Ja bym mu przelał tysiaka od ręki, kto pierwszy ten lepszy. Naprawde? Skrypty dostępne są na publicznych forach, po prostu nie masz pieniędzy i chcesz żeby ktoś wyłożył je za Ciebie. Taki 'wspolnik'. Luźny post, nie odradzam, lecz ostrzegam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę prosić o chociaż jedno forum gdzie jest dostępny skrypt do losowania skrzynek, bo z owym się nie spotkałem, może z takiego powodu że nawet nie szukałem Smile
Z chęcią prześlę Ci projekt graficzny i sam ocenisz czy jest to dostępne dla każdego na publicznych forach, druga ważna sprawa- programistę opłaciłem ( jeżeli Cię to interesuje kosztowało mnie to 15tys złotych )

Pozdrawiam


RE: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - therazmo - 26-03-2017 21:09

(26-03-2017 20:16)FikuMikuś napisał(a):  
(26-03-2017 20:07)mahuzz napisał(a):  Posty - 5. Ja bym mu przelał tysiaka od ręki, kto pierwszy ten lepszy. Naprawde? Skrypty dostępne są na publicznych forach, po prostu nie masz pieniędzy i chcesz żeby ktoś wyłożył je za Ciebie. Taki 'wspolnik'. Luźny post, nie odradzam, lecz ostrzegam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę prosić o chociaż jedno forum gdzie jest dostępny skrypt do losowania skrzynek, bo z owym się nie spotkałem, może z takiego powodu że nawet nie szukałem Smile
Z chęcią prześlę Ci projekt graficzny i sam ocenisz czy jest to dostępne dla każdego na publicznych forach, druga ważna sprawa- programistę opłaciłem ( jeżeli Cię to interesuje kosztowało mnie to 15tys złotych )

Pozdrawiam
Albo szykuje się ogromna strona, która będzie obsługiwać dziesiątki tysięcy użytkowników, albo przeplaciles za tego programiste. Skrypty na ruletke/ jackpot kosztują ok 500 , a ich przerobienie to niezbyt wymagająca kwestia.


RE: Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - FikuMikuś - 26-03-2017 21:21

(26-03-2017 21:09)therazmo napisał(a):  
(26-03-2017 20:16)FikuMikuś napisał(a):  
(26-03-2017 20:07)mahuzz napisał(a):  Posty - 5. Ja bym mu przelał tysiaka od ręki, kto pierwszy ten lepszy. Naprawde? Skrypty dostępne są na publicznych forach, po prostu nie masz pieniędzy i chcesz żeby ktoś wyłożył je za Ciebie. Taki 'wspolnik'. Luźny post, nie odradzam, lecz ostrzegam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę prosić o chociaż jedno forum gdzie jest dostępny skrypt do losowania skrzynek, bo z owym się nie spotkałem, może z takiego powodu że nawet nie szukałem Smile
Z chęcią prześlę Ci projekt graficzny i sam ocenisz czy jest to dostępne dla każdego na publicznych forach, druga ważna sprawa- programistę opłaciłem ( jeżeli Cię to interesuje kosztowało mnie to 15tys złotych )

Pozdrawiam
Albo szykuje się ogromna strona, która będzie obsługiwać dziesiątki tysięcy użytkowników, albo przeplaciles za tego programiste. Skrypty na ruletke/ jackpot kosztują ok 500 , a ich przerobienie to niezbyt wymagająca kwestia.

Wiem co miałeś na myśli, bo przerobione skrypty ruletek i jackpotów to już codzienność, a nawet tych nie przerobionych nie trudno znaleźć, jednakże skryptu do otwierania skrzynek jeszcze nigdy nie widziałem, bo praktycznie każda strona którą kojarzę ma swój , mój skrypt jest pisany od zera, poza tym będzie się mocno różnił opcjami od konkurencji Smile


Wspólnik strona ze skrzynkami CS:GO - Hybrid1990 - 27-03-2017 08:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.