Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy mam bana ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy mam bana ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-mam-bana-1458)



[Rozwiązane]Czy mam bana ? - Parada - 05-02-2010 11:46

Napisałem e-maila do Lockerz, że miałem 20 fake e-maili i że, przyznaje się do tego. Po chwili jak wchodze na Lockerz, patrze a tam jakis obrazek z psem co liże szybe i napis na dole, że jest niby jakis błąd czy coś takiego. Miałem 0 PTZ 0 Znajomych nic nie miałem i teraz mi hasło nie wchodzi na stronke...

Czy to jest Ban ?


RE: Czy mam bana ? - BartuS - 05-02-2010 12:16

Możliwe. Ja bym się na twoim miejscu nie przyznawał ;p


RE: Czy mam bana ? - lokikoki14 - 05-02-2010 13:13

Ja mam to samo to raczej nie Banny tylko coś im padło trzeba czekać Sad


RE: Czy mam bana ? - Alcor - 05-02-2010 13:17

Nie masz bana, lockerz teraz ma jakieś problemy techniczne.


RE: Czy mam bana ? - Kleszczman - 05-02-2010 19:49

Sprawa polega na tym iż, Lockerz.com ma obecnie problemy z obsługą cookies. Więc gdy próbujemy wejść na Lockerz bez logowania (używając linka bezpośrednio przenoszącego do naszego hallway) pojawia się nasz kochany piesek z szybą.

W tym momencie w prawym górnym rogu mamy SIGN IN i jedziemy dalej jak trzeba Wink


RE: Czy mam bana ? - mariusz230594 - 05-02-2010 21:10

Nie masz bana , ja zrobiłem tylko 2 fake email Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy mam bana ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.