Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek (/Temat-Szukam-kogos-z-kontem-steam-odblokowany-rynek-145774)



Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - makecash - 25-03-2017 20:40

Witam, ponieważ stawiam serwis do CSGO i potrzeba konto steam z odblokowanym rynkiem oraz steam guard to poszukuje wspolnika, ktory posiada wlasnie takie konto.
Prosze pisac na priv Smile


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - mahuzz - 25-03-2017 21:19

Otwierasz serwis który ma na celu pewnie zarobienie ogromnych sum pieniędzy, czemu więc nie chcesz zainwestować kilku czy kilkudziesięciu złotych? Znajdzie się mnóstwo oszustów, albo Ty coś wykręcisz, i później są z tego problemy. Nie mówię że masz złe intencje, ale troche pomyślunku.. nie masz praktycznie najważniejszej rzeczy. Pozdrawiam.


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - makecash - 25-03-2017 21:25

@mahuzz, niestety wczesniej nie gralem ani nic na steam, praktycznie nie uzywalem platformy steam. Fakt, konto steam mam od jakiegos czasu lecz nie bylo aktywne i teraz po prostu nalozyli mi blokade 30 dniowa do odblokowania rynku...
Niestety nie na reke mi czekac niecaly miesiac w tej chwili, wiec pojawila sie ta oferta Wink

Rowniez pozdrawiam


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - Gremquen - 25-03-2017 21:39

kup konto np. na allegro i taniej Ci wyjdzie Wink


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - Roser17 - 26-03-2017 19:22

Napisz na pw bo nie moge do Ciebie napisać

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - bobpixel - 26-03-2017 20:04

Możesz napisać na pw ;p


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - Miazgus - 26-03-2017 20:29

Jeśli aktualne to pisz PW bo masz pełną skrzynkę.
PS. Posiadam kilka takich kont Wink


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - furmanfurman - 26-03-2017 21:18

Napisz priv


Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - Orange - 27-03-2017 10:22

Co do prowadzenia jackpota bądź innego serwisu tego typu, to nie myśl sobie ze bez inwestycji cokolwiek zarobisz. Biorąc pod uwagę fakt ze szukasz WSPÓLNIKA po to żeby mieć konto, a nie chcesz zainwestować 30zl w takowe konto z Allegro (tak wiem 14 dni trzeba czekać na aktywacje ale co za problem) to nie będziesz chciał zainwestować kasę w reklamę. Przeciętny youtuber 50k subow weźmie około 500zl za odcinek. Bez reklamy nic nie zarobisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Szukam kogoś z kontem steam - odblokowany rynek - makecash - 27-03-2017 13:14

@Orange, skad wiesz na jakiej zasadzie szukam wspolnika?
Co do reklamy to mam ja, wiec sie nie martw Wink

Reszcie odpisalem