Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy MyLead jest w pełni legalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Czy MyLead jest w pełni legalny? (/Temat-Czy-MyLead-jest-w-pelni-legalny-145770)

Strony: 1 2


Czy MyLead jest w pełni legalny? - dawkos23 - 25-03-2017 18:06

Witam, pewnie każdy słyszał o aferze z MoneyKing. I moje pytanie - czy działając w MyLead choćby w jednym promilu grożą mi jakieś konsekwencje prawne?


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - Majka - 25-03-2017 18:13

Pytanie dotyczące konsekwencji prawnych musisz zadać sobie a nie nam?! Jak będziesz promował uczciwie, real to nic Ci nie grozi.


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - Damian0820 - 25-03-2017 18:30

Jeśli podszyjesz się pod Pudziana i będziesz robił konkursy to nic ci nie grozi, gorzej jak zaczniesz informować o kosztach i będziesz działał na real content. :/


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - dawkos23 - 25-03-2017 18:40

(25-03-2017 18:13)Majka napisał(a):  Pytanie dotyczące konsekwencji prawnych musisz zadać sobie a nie nam?! Jak będziesz promował uczciwie, real to nic Ci nie grozi.

Czy mogę zadać Ci jedno pytani na priv?

(25-03-2017 18:30)Damian0820 napisał(a):  Jeśli podszyjesz się pod Pudziana i będziesz robił konkursy to nic ci nie grozi, gorzej jak zaczniesz informować o kosztach i będziesz działał na real content. :/

Damian, a może tak się rozpędzić i przywalić łbem o ścianę? Spróbuj, a nóż się uda, jak mawia wujek Czarek.


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - Damian0820 - 25-03-2017 19:33

Przywalę łbem o ścianę jak nauczysz się korzystać z Google i lewej półkuli swojego mózgu. I nóż możesz mieć co najwyżej w kuchni, chyba chodziło ci o "nuż".


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - rachman - 26-03-2017 19:22

Firma to tylko ktoś kto pożycza Ci narzędzia. Jak wykorzystasz je zgodnie z prawem to nikt nie ma za co się przyczepić. Znaczy przyczepić się można nawet do niewinnego - bo czemu by nie - ale jak jesteś czysty to nic Ci i tak nic nie zrobią... chyba że się przyznasz do czegoś czego nie zrobiłeś Wink


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - Matheenn - 26-03-2017 20:51

co niektórzy to dopiero gimnazja opuścili a już takie pieniądze robią tylko kto wam ten strach przekazał , konsekwencje prawne? Prawo w Polsce jest tak sprzeczne ze sobą że po prostu nie bądz oszustem a nic Ci się nie stanie nie posadzą Cię i nie będę gwałcić w celi Smile


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - dawkos23 - 28-03-2017 17:51

(25-03-2017 19:33)Damian0820 napisał(a):  Przywalę łbem o ścianę jak nauczysz się korzystać z Google i lewej półkuli swojego mózgu. I nóż możesz mieć co najwyżej w kuchni, chyba chodziło ci o "nuż".

Tak, mój błąd. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z zawiłości prawa i tego, że jedna literka, bądź przecinek mogą zaważyć na tym, że będziesz winny lub nie, więc jednak proponuję w dalszym ciągu tę ścianę wykorzystać tak pro publico bono.


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - fakefejk - 28-03-2017 18:48

(28-03-2017 17:51)dawkos23 napisał(a):  Chyba nie zdajesz sobie sprawy z zawiłości prawa i tego, że jedna literka, bądź przecinek mogą zaważyć na tym, że będziesz winny lub nie

Podaj jakiś przykład z życia Wink


RE: Czy MyLead jest w pełni legalny? - dawkos23 - 29-03-2017 19:41

(26-03-2017 19:22)rachman napisał(a):  Firma to tylko ktoś kto pożycza Ci narzędzia. Jak wykorzystasz je zgodnie z prawem to nikt nie ma za co się przyczepić. Znaczy przyczepić się można nawet do niewinnego - bo czemu by nie - ale jak jesteś czysty to nic Ci i tak nic nie zrobią... chyba że się przyznasz do czegoś czego nie zrobiłeś Wink

Ale widzisz nie wszystko jest takie proste, bo np. mam niszę i poradnik do niej, dzięki któremu osoba, która z niego skorzysta może osiągnąć to, co oferuję poprzez niszę. Ale na Landing Page'u mam, np. takie coś, jak "LICZBY, Z KTÓRYCH JESTEM DUMNY" to ogólnie jest fajna animacja, gdzie te liczby lecą od zera i zatrzymują się na ustawionej przeze mnie wartości. I mam, np takie coś jak "Liczba pobranych poradników 1316" czy "Liczba waidomości od zadowolonych klientów 540" - jak wiadomo dopiero zaczynam, więc nie było żadnych pobrań, ani wiadomości. Bo to, że jest nisza, jest poradnik, jest info o cenie to nie wszystko do czego można się w świetle prawa doczepić. Smile