Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zbudować swoje zaplecze na fb pod zarabianiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Jak zbudować swoje zaplecze na fb pod zarabianiem (/Temat-Jak-zbudowac-swoje-zaplecze-na-fb-pod-zarabianiem-145767)



Jak zbudować swoje zaplecze na fb pod zarabianiem - helix - 25-03-2017 17:21

Jak zbudować swoje zaplecze na fb i wiem że takich pytań na forum i w google jest dużo ale co się lepiej opłaca mieć kilka grup i fake kont czy fanpage .I jak dodawać znajomych czy z grupy lub z wyszukiwarki na fb i w tej chwili korzystam z wtyczek w chrome i różnych programów.I szukam kogoś doświadczonego który by mi pomógł i czy opłaca się się mieć własną.I gdzie najlepiej i legalnie zrobić odpłatnie tak 50 zł stronę erotyczną i nie tylko wraz z kreatorem stron.I myślałem o hekko.Proszę o pomoc


RE: Jak zbudować swoje zaplecze na fb pod zarabianiem - makecash - 25-03-2017 17:32

Twoja skladnia zdan jest zaskakujaca Big Grin
kilka grup? Chyba kilkaset Smile
Oczywiscie na grupach da sie jeszcze cos zarobic jednak fb coraz lepiej walczy z fake kontami i spamem... Czesto lecs bany, blokady itd. (na pewno jest gorzej niz kiedys).
Co do fanpage to na pewno nie trzeba sie meczyc obawiac o blokade (chociaz to mozliwe lecz w niewielkim %). Oczywiscie jezeli masz realnych lajkujacych Twoja strone a nie z wymian Big Grin
Druga sprawa, ze fb skraca zasieg postow na fp

Co do dodawania znajomych to nie jest to polecane, aby dodawac ich samemu (zapraszac). Dostaniesz szybko weryfikacje np. dowodem osobistym wiec jezeli to fake konto to juz raczej nic nie zrobisz baj baj Big Grin
Po prostu zrob sobie fake konto dziewczyny, uzupelnij profil, dodaj pare zdjec oraz dodaj sie do grup typu Poznajmy sie itd. wstawiaj tam swoje zdjecie (tzn. tej dziewczyny) i napisz jakis sensowny post typu ocen mnie + dodaj do znajomych

Oplacalnosc strony erotycznej? Jezeli ma sie pomysl zmonetyzowania + skad brac ruch to na pewno da sie zarobic. Nie wiem na co liczysz i co chcesz zrobic na tej stronie. Jezeli nie masz skad czerpac ruchu to raczej nie warto Wink
Co do hostingu i kreatora to polecam wpisac w google:
kreator stron www