Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 (/Temat-BLOG-KUBIGO-MYPAY-Droga-do-wolnosci-finansowej-v2-145738)

Strony: 1 2


BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 24-03-2017 13:41

Witam

Nazywam się Rafał i uczęszczam do technikum na kierunek mechanizacji. Wolnym czasie uwielbiam jeździć na motorze oraz oczywiście zarabiać w internecie.
Sprawia mi to oczywiście wielką frajdę i jak to tej pory traktowałem to tylko hobbistycznie ale stwierdziłem że trzeba wziąć dupę w troki i zacząć to robić regularnie. Huh

Swoje zarabianie zacząłem od zarabiania w programach Kubigo oraz Mypay, staram się również promować te programy bo myślę że dużo osób nie widzi potencjału jaki posiadają.

Tutaj screen wypłata jednego z nich (zajęło mi to po jakieś 15-20 min przez dwa dni, zaznaczam że robiłem to w odstępach czasowych)

[Obrazek: wyp_ata_kubigo.png]


Na wypłatę z drugiego programy jakim jest MyPay jeszcze czekam ale już jest zlecona.

Dokładny opis jak zarabiam w tych programach znajduje się na moim blogu

http://pokorskirafal.pl


W tym dzienniku będę opisywał:
-postępy jakie robię na blogu( na temat pozycjonowania, nowych artykułów
-postępy w programach Kubigo i MyPay
-będę starał się też opisywać jakie zmiany przeprowadzam w moim motocyklu.
Ostatnie zmiany w moim motorze

Jesienią miałem wypadek. W trakcie powrotu do domu od mojej dziewczyny wpadłem w poślizg i wylądowałem razem z motorem w rowie na szczęście nic mi się nie stało skończyło się na bólu pleców.
Motor niestety nie wyglądał już tak ciekawie, ponieważ popsuł się licznik, zamoczył filtr powietrza, złamał przedni błotnik i przednie koło posiada bicie. Także sprawa nie wygląda ciekawie i koszt naprawy naprawdę nie jest mały. Woda oczywiście znalazła się nawet w oleju.

Jak do tej pory wymieniłem filtr powietrza oraz zamówiłem przedni błotnik i jedną z osłon silnika która też uległa uszkodzeniu.

Cel na najbliższe dni to:
-pozycjonowanie bloga
-doprowadzenie motocykla do jak najlepszego stanu
-zarabianie w programie Kubigo i MyPay

Zapraszam do konstruktywnej krytyki oraz do współpracy z moją osobą.

Super akcja Ndeao na MyPay polecam robić!


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 25-03-2017 00:00

Dzisiejszy dzień zakończony:
MyPay: 5,88 (duzo akcji czeka jeszcze na zatwierdzenie także będą się liczyły do jutrzejszego dnia)


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - radek0389 - 25-03-2017 00:05

Akcje ndeao to akcja zwiazana z jaką marką? Nivea? Ile dostajesz za akcje?


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 25-03-2017 08:01

Taak jest to akcja Nivea. Ogólnie płaca 0.7 zl ale ja dostaje jeszcze 15% bonusu za ranking i mam 0.84

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - radek0389 - 25-03-2017 09:54

Uhm. Spytałem dlatego, iż domyślałem sie, że stawka niska. Ja w swojej sieci afiljacyjnej mam 2,5 zł za leadSmile. Tak obrazując jak takie serwisy jak kubigo czy mypay lecą w ciula z nieświadomym ludźmi.


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 25-03-2017 10:00

Jak masz tak super serwis to dawaj refa na pw Smile

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - radek0389 - 25-03-2017 10:19

Wyślę ci później informacje na PWSmile. Nie ma tam chyba systemu reff.


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 25-03-2017 22:55

W dzisiejszym dniu niebyło zbytnio czasu ale napewno jutro to odbije także:
-MyPay 6.22 i zlecona nastepna wypłata jak dojdą to wrzuce potwierdzenie

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 28-03-2017 21:18

Witam nic sie dawno nie działo bo nie robilem nic ani w MyPayu ani Kubigo ponieważ ogarniam projekt który również wam pozwoli nieźle zarobić. Mam nadzieję ze jutro będę mógł ukazać więcej szczegółów.
Jedyne co do MyPaya to przyszly mi dwie wypłaty i jutro wrzuce screena dla potwierdzenia

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: BLOG, KUBIGO, MYPAY - Droga do wolności finansowej v2 - Roser17 - 29-03-2017 11:13

Jedna akceptacja juz za mna jeszcze jedna i ruszamy

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka