Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog z newsami do gry - monetyzacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Blog z newsami do gry - monetyzacja (/Temat-Blog-z-newsami-do-gry-monetyzacja-145696)



Blog z newsami do gry - monetyzacja - weari - 23-03-2017 15:20

Witam.
Ostatnio przeglądam potencjalne nisze związane z nowymi grami. Po skanowaniu alexy i innych rankingów, topów i innych "cudownych źródeł dochodów earnera" znalazłem pewną grę, która aktualnie znajduje się w beta testach i jej popularność powiększa się z każdym dniem. Nie istnieje jeszcze żadna strona / blog (czy to Polskojęzyczny czy zagraniczny), który mógłby być skarbnicą wiedzy dla potencjalnych graczy.
Macie jakieś propozycje na monetyzacje takiej niszy? Rzecz jasna adsense...jednak nie jestem co do tego przekonany. Potrzeba naprawdę wielu wyświetleń aby czerpać z tego sposobu "ładne" kokosy.
Ruch pochodzi m.in z USA, Szwajcarii oraz Francji. Czy nie jest to dobry punkt zaczepienia pod CPA / PPI ?
Z Waszego doświadczenia, drodzy koledzy, czy nagła promocja czegoś blackhat na zaufanej stronie bardzo wpływa na jej popularność? A może PPA i artykuły pod lockerem? Myślicie, że byłaby to dobra opcja?
z góry dziękuję za odpowiedzi Wink


RE: Blog z newsami do gry - monetyzacja - tomek7912 - 23-03-2017 16:01

Jeżeli ruch z USA to Adsense będzie doskonały Smile. A poza tym to są różne banery reklamowe typu adboni. Myślę, że najlepszym sposobem to właśnie będą reklamy.


RE: Blog z newsami do gry - monetyzacja - weari - 23-03-2017 16:05

(23-03-2017 16:01)tomek7912 napisał(a):  Jeżeli ruch z USA to Adsense będzie doskonały Smile. A poza tym to są różne banery reklamowe typu adboni. Myślę, że najlepszym sposobem to właśnie będą reklamy.

Jeśli chodzi o zarobki z adsense...dajmy na to że dziennie będzie 1k wizyt z USA (rzecz jasna jest to losowa liczba i nie mam pojęcia jaka dokładnie liczba wizyt by na mojej stronie była) i 25% tych osób kliknie w baner. Mniej więcej jakie byłyby to zarobki? 300zł miesięcznie (30k wizyt) nie wyciągnie....no way (przynajmniej z tego co słyszałem o adsense. aby wyciągnąć średnią krajową to trzeba mieć 360000 wizyt miesięcznie).
Jestem w ogromnym błędzie? Jerk2


RE: Blog z newsami do gry - monetyzacja - tomek7912 - 23-03-2017 21:33

(23-03-2017 16:05)weari napisał(a):  
(22-06-1970 12:40)tomek7912 napisał(a):  Jeżeli ruch z USA to Adsense będzie doskonały Smile. A poza tym to są różne banery reklamowe typu adboni. Myślę, że najlepszym sposobem to właśnie będą reklamy.

Jeśli chodzi o zarobki z adsense...dajmy na to że dziennie będzie 1k wizyt z USA (rzecz jasna jest to losowa liczba i nie mam pojęcia jaka dokładnie liczba wizyt by na mojej stronie była) i 25% tych osób kliknie w baner. Mniej więcej jakie byłyby to zarobki? 300zł miesięcznie (30k wizyt) nie wyciągnie....no way (przynajmniej z tego co słyszałem o adsense. aby wyciągnąć średnią krajową to trzeba mieć 360000 wizyt miesięcznie).
Jestem w ogromnym błędzie? Jerk2

Nie trzeba klikać w te reklamy. Niby wtedy faktycznie nalicza więcej, ale wystarczy że dana osoba nie ma adblocka. Jeżeli będziesz miał z adsense i jakiś 2 banerów 1k wizyt na miesiąc z USA, to zarobki na pewno przekroczą średnią krajową. Aha, jeszcze shorte ma opcje website scripts czy jakoś tak, zobacz to sobie Smile


RE: Blog z newsami do gry - monetyzacja - makecash - 23-03-2017 23:32

apropo 25% na adsense to raczej ekstremalne i powiem ze nie do wykonania.
Nie wiem jak zagranica ale w polsce trzeba sie cieszyc z klikalnoscia 3% Smile


RE: Blog z newsami do gry - monetyzacja - wsite - 26-03-2017 11:52

Dodaj skracacz linków.