Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indeksowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Indeksowanie (/Temat-Indeksowanie-145649)

Strony: 1 2


RE: Indeksowanie - karowisz - 24-03-2017 09:47

czesc


RE: Indeksowanie - Anett1990 - 24-03-2017 12:59

@up Ze co Tongue? Witamy ale dlaczego nie chcesz mi pomoc?! BTW. Zainstalowalam jakas wtyczke WR SEO i ma mi niby pomagac znalesc to PR, jest to troche ciezka sprawa i chyba nie obejdzie sie bez instalacji tego chroma grr Big Grin


RE: Indeksowanie - rachman - 24-03-2017 13:12

PR już jest od lat martwy. Nie aktualizowany = nie miarodajny. Nie sugerowałbym się nim za bardzo. Żywe wyniki z googla są dobrym wyznacznikiem czy gogiel nadal lubi daną stronę Wink bo TR to zagadka - serwisy go podające mają swoje własne algorytmy a nie te z wyszukiwarek więc też mogą trochę być mylne lub całkiem dziwne.


RE: Indeksowanie - Anett1990 - 25-03-2017 05:22

Czyli mowisz ze najlepsze sa strony z 1 i 2 strony wyszukiwan google no nawet i ta 3 strona nie jest zla dobry sposob i zaczne go praktykowac na polskim google chyba o wiele latwiej sie wybic niz na .com hm? Zrobilam stronę na wordpressie na polskiej domenie i zobaczymy w celach praktyki jak to wyjdzie. Oczywiscie linkowac zamierzam na polskich stronach nie wiem tylko jak ogarnac to z linkami follow i nofollow :-P


RE: Indeksowanie - rachman - 25-03-2017 14:59

Wiesz specem nie jestem ale te strony które dłużej się utrzymują na jednych z pierwszych stron nie są tam z przypadku. Niektóre owszem są dopalane i wskakują na jakiś czas i spadają ale jak będziesz siedzieć w tematyce na którą pozycjonujesz to szybko zaczniesz rozpoznawać która strona jest świeżynką i może spaść a która twardo się trzyma bo dostaje od botów wotum zaufania Wink
Nie ma reguły czy PL czy com chyba. Zależy to od wielu czynników, od frazy, konkurencji, twojej strony itd. Jak strona w języku PL i domena PL to ładuj na PL. W końcu idzie na rynek Polski Wink Gogiel ma przyjąć to przyjmie i tu i tu.
Follow/nofollow. Trzeba zachować pewne proporcje. Nienaturalnie jest mieć tylko follow i tyle w temacie. Czego więcej? Różne fronty są i biją się o "racje". Po prostu linkuj takie i takie. Ma być naturalnie prawda? Który człowiek linkujący Twoją stronę by komuś ją pokazać bo mu się spodobała sprawdza czy jego link da Ci follow... rozumiesz Wink
Po prostu linkuj i staraj się by nie było krytycznej przewagi jednych nad drugimi. Na różnych stronach znajdziesz różne wytyczne że 60/40 na przykład ale osobiście nie wiem i się tym nie przejmuję...


Indeksowanie - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.