Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do pro pozycjonera ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do pro pozycjonera ? (/Temat-Od-zera-do-pro-pozycjonera-145591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Bazor - 26-06-2017 15:50

Ja również czekam na ostatni przedmiot i będę cisnął oraz chętnie czytał Twoje dalsze poradniki Big Grin
Powodzenia, już niewiele zostało !


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 04-07-2017 09:49

OPIS:


No witam, witam Smile
Jestem już po sesji Huh, co prawda jeszcze nie wiem z jakim skutkiem gdyż czekam na kilka wyników, ale głowa już lżejsza impreza impreza impreza beka
Wracam powoli do prowadzenia dziennika/realizacji zleceń (info dla tych którzy czekają)/prac nad stronami. Podczas mojej prawie dwu miesięcznej nieaktywności nie zadziało się za dobrze:
  • pozycje spadły,
  • ruch nie wzrósł jakoś znacząco,
  • statystyki w majesticseo znacząco spadły,
  • suby padły praktycznie całkowicie, po ostatnich zmianach i mam konwersję na poziomie 0% pokerface

Trzeba to wszystko naprawić i zboostować.
Chciałbym w końcu skończyć swoje zaplecze, wzmocnić linkowanie, usprawnić działanie stron i zrealizować pomysły które zebrałem w trakcie roku.

Sesja to taki okres w moim życiu, że rujnuje wszystko, począwszy od mojego organizmu przez nie wyspanie oraz brak treningów i zaburzenie rytmu dnia, po kondycje moich stron i finansów.

Wyniki:


Jak już wcześniej pisałem, będę musiał skupić się na zdobyciu "kilku" linków, gdyż wszystko nieszczęśliwie spadło Undecided

Pozycje wyglądały już całkiem spoko, a teraz klapa ;/


Natomiast co ciekawe, mimo że AdSense mam dalej podpięte na 2ch stronach to zarobki wzrosły Big Grin

Pozycji w indexie (top 100): 3/7
Zarobek:

- 162,97 zł AdSense

Całkowity zarobek: 252.3 zł

Polecam:




Fajny filmik dla ludzi, których interesuje jak działa świat Smile. Bardzo fajne podejście do odbiorców i prosty przekaz Smile. Polecam, można zabłysnąć we wrześniu na fizyce Big Grin.


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Santino123 - 04-07-2017 19:58

Jak to jest z narzędziami wykorzystywanymi przez Ciebie? Totalnie nie znam się na komputerach i zastanawiam się czy będą dostępne jeśli będę używał Safari i MAC OS X?


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 04-07-2017 20:17

O jakie narzędzia Ci konkretnie chodzi ?


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - ItanCash - 04-07-2017 21:36

Ciekawy dziennik. Wszystko zwięźle i na temat, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanego pozycjonowania i wysokiego profitu. Lol


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Nortez - 04-07-2017 22:17

Fajnie się czyta, sporo przydatnej wiedzy, powodzenia Cool


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Santino123 - 04-07-2017 23:56

Chodzi mi na przykład o Sinium Seo. Po prostu te wymienione przez Ciebie w pierwszym poście. Chciałbym się zająć działalnością zarobkową w internecie i próbuję się zorientować co byłoby dla mnie lepsze jeśli chodzi o dobór laptopa. Czy jakiś komputer Apple z ichniejszym systemem operacyjnym czy coś z Windowsem 10. Z góry przepraszam, bo chyba moją aktywność w Twoim temacie można nazwać zaśmiecaniem, ale z tego co czytałem Twój temat, wydawało mi się, że jak to mówią znasz się na rzeczy.


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - aurigan - 05-07-2017 11:33

xxx HuhIdea


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - RoyMaster - 06-07-2017 08:40

Nie chcę Cię martwić ale tak spore spadki mogą być filtrem od Google ;/ Niestety też przez to przechodziłem i dowalenie nowych linków nie pomoże


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 07-07-2017 11:17

(06-07-2017 08:40)RoyMaster napisał(a):  Nie chcę Cię martwić ale tak spore spadki mogą być filtrem od Google ;/ Niestety też przez to przechodziłem i dowalenie nowych linków nie pomoże

Tak zdaje sobie z tego sprawę. To raczej nie jest filtr, ale nawet gdyby był to nie będę zbytnio płakał ze względu na to, że te frazy które wybrałem i tak są słabe po prostu.

(04-07-2017 23:56)Santino123 napisał(a):  Chodzi mi na przykład o Sinium Seo. Po prostu te wymienione przez Ciebie w pierwszym poście. Chciałbym się zająć działalnością zarobkową w internecie i próbuję się zorientować co byłoby dla mnie lepsze jeśli chodzi o dobór laptopa. Czy jakiś komputer Apple z ichniejszym systemem operacyjnym czy coś z Windowsem 10. Z góry przepraszam, bo chyba moją aktywność w Twoim temacie można nazwać zaśmiecaniem, ale z tego co czytałem Twój temat, wydawało mi się, że jak to mówią znasz się na rzeczy.

Te wszystkie narzędzia to są narzędzia webowe, przeglądarkowe bądź na telefon z systemem android. Tak prawdę mówiąc dopiero przy chęci zainstalowania ScrapeBoxa, XR czy innych botów wymagana jest winda. Windowsa zawsze możesz odpalić na VirtualBox więc tutaj nie ma problemu.