Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do pro pozycjonera ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do pro pozycjonera ? (/Temat-Od-zera-do-pro-pozycjonera-145591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 07-05-2017 22:09

Takie dane są dostępne.
To co mam zrobić Big Grin

Jak jakiś moderator tu zajrzy to niech usunie te cytaty ludzi powyzej a ja usune dane z linków.

Juz Klin ogarnął.
Dzięki za info Smile


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - WhiteNigga - 07-05-2017 23:10

Fajny dziennik, a co do kosztów, to zawsze można ukryć Jerk2


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 07-05-2017 23:21

Jakich kosztów ?


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 10-05-2017 22:17

PODSUMOWANIE 6

OPIS:

Siemka,
Dawno nie było podsumowania prac Smile. W ramach przerwy przygotowałem takie dla Was i dla siebie.

Jakbym miał podsumować dany okres w kilku zdaniach, to muszę powiedzieć, że jestem z niego w miarę zadowolony.
Wszystkie za wyjątkiem jednej monitorowanych przez mnie fraz wbiło do top100 nawet pomimo tego, że wcale na te frazy nie linkuje.
Zaplecze też powoli łapie swoją moc, zbiera część ruchu oraz zajmuje dobre pozycje jak na swoją konkurencje.

Konkurencja w mojej niszy jest dość spora, więc łatwo nie jest, ale strony dają radę.

Wyniki:

Pozycji w indexie (top 100): 6/7
Zarobek:

- 6 zł leady,
- 12.87 zł AdSense

Całkowity zarobek: 40.37 zł

Polecam:

Jako, że dzisiaj zmarł Robert Miles a pewnie nie każdy pamięta kto to jest:






RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Muraszczyk - 11-05-2017 19:41

Całkiem ciekawy dziennik, nie idzie Ci najgorzej.

Jeśli chodzi o Twoją domenę to popracuj nad dodaniem większej ilości reff domains, 49 to zdecydowanie za mało. Przepaść między bl a reff domains również nie wygląda za dobrze.

Postaraj się stworzyć jakieś solidniejsze linki, bo ta różnica między tf, a cf jest po prostu za duża. Najłatwiej będzie jeśli znajdziesz sobie trochę expired web 2.0 z wysokim tf żeby trochę podbić tą statystykę.

Nie wiem jak topical trust flow ale zakładam, że masz bardzo mało kategorii tematycznych lub przesyt kategorii (spam), jeśli te statystyki dają takie nijakie pozycje i mają takie odbicie na tf.

Jak z pa/da Twojej domeny Smile ?


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Damkofr - 12-05-2017 23:25

Jak uczyles sie phpa?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 14-05-2017 22:28

(11-05-2017 19:41)Muraszczyk napisał(a):  Całkiem ciekawy dziennik, nie idzie Ci najgorzej.

Jeśli chodzi o Twoją domenę to popracuj nad dodaniem większej ilości reff domains, 49 to zdecydowanie za mało. Przepaść między bl a reff domains również nie wygląda za dobrze.

Postaraj się stworzyć jakieś solidniejsze linki, bo ta różnica między tf, a cf jest po prostu za duża. Najłatwiej będzie jeśli znajdziesz sobie trochę expired web 2.0 z wysokim tf żeby trochę podbić tą statystykę.

Nie wiem jak topical trust flow ale zakładam, że masz bardzo mało kategorii tematycznych lub przesyt kategorii (spam), jeśli te statystyki dają takie nijakie pozycje i mają takie odbicie na tf.

Jak z pa/da Twojej domeny Smile ?

Dzięki.
Narazie nie patrzę na te wskaźniki.
Na mojej stronie nie ma obecnie grama własnej treści. Sam DC.


(12-05-2017 23:25)Damkofr napisał(a):  Jak uczyles sie phpa?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Lata temu z tego kursu:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLE974A9BEF34A967A


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Chada - 15-05-2017 08:04

Co można robić umiejąc php z tego kursu YT?


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 15-05-2017 08:09

SELECT * FROM Pomysly;

Wszystko co sobie wymyślisz Big Grin


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Chada - 15-05-2017 13:01

Bo mam zamiar iść na studia informatyczne ale też będę się uczyć samemu, wiec zastanawiam się od czego zacząć Big Grin