Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do pro pozycjonera ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do pro pozycjonera ? (/Temat-Od-zera-do-pro-pozycjonera-145591)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 20-02-2018 15:08

Pewnie wielu z Was podobnie do mnie już zapomniało o tym dzienniku smutny. Zawsze jest to smutne gdy autor prowadzonego dziennika nagle przestaje pisać, bez składania wyjaśnień, bez zapowiedzi i bez fajerwerków lub gwizdów publiczności.

OFFTOPIC:
Około 6 lat temu w sieci istniał pewien blog studenta, który starał się przeżyć na studiach za 50zł/mc. Obserwowałem wpisy tego użytkownika codziennie, z niecierpliwością czekając na kolejne relacje, w których autor napisze co dzisiaj zdecydował się ugotować oraz w jakim budżecie się zmieścił. Jaki był mój smutek gdy nagle po kilkunastu dniach przestał się odzywać. To był pierwszy przypadek, w którym myślałem że autor bloga umarł i to nie tylko wirtualnie.


Dziennik przestałem prowadzić ze względu na porzucenie projektu. Dlaczego porzuciłem projekt? Dostałem kilka bardzo dobrych zleceń, musiałem poświęcić dodatkowy czas na edukację, wyskoczyły mi sprawy osobiste, których nie mogłem odłożyć. I choć przez ostatnie lata muszę sobie przyznać iż nauczyłem się pracowitości (potrafię pracować 18h dziennie, gdy zależy mi na wykonywanym projekcie) to muszę też przyznać, że gdybym kontynuował ten projekt to zepsuł bym sobie zdrowie i pewnie zniszczył zapał, który pozostał we mnie do dnia dzisiejszego. Czy żałuje? Nie, nie ma czego.

Tym razem nie chciałbym obiecywać, że cokolwiek będę kontynuował, czy że będę wrzucał poradniki SEO. W branży zmieniło się przez ten okres tyle iż nie wiem czy byłbym w stanie opublikować cokolwiek sensownego.
Zaglądajcie czasami do mnie, a ja postaram się od czasu do czasu zdać pewną relację Smile

Cel:

Celem mojego dziennika było stworzenie sieci blogów, które będą mi przynosiły codzienny, pasywny dochód, bez pracy wkładanej w ich rozwój (poza początkowym okresem ich działalności, gdzie buduje się podstawy - zasiewa się kiełki które później owocują).

Wyniki:


Pomimo, że ostatnie prace jakie wykonywałem przy projekcie datowane są beka na 12.03.2017r to przez ten czas serwisy stale dla mnie pracowały.

Głównymi źródłami zarobku stały się dla mnie AdSense oraz Seopilot.

Zarobki od 27.05.2017r (czyli od poprzedniego podsumowania):

AdSense: 1140,32
SeoPilot: 882

I jak widać, AdSense znowu u mnie górą Big Grin.

Całkowity zarobek:
1140,32 zł + 882 zł + 89.33 zł (z poprzedniego podsumowania) = 2 111.65

Źle jak na okres nieróbstwa?

POLECAM:

[Obrazek: marketana_qsrhaww.png]

Osobom, które grają na giełdach krypto, polecam moją aplikację do arbitrażu, o której możecie poczytać TUTAJ.


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Sp00n - 04-08-2018 11:31

Cześć, mam takie pytanko, aby nie zakładać nowego tematu. Jezeli zrobie sieć stron linkujących do money site oraz pomiędzy sobą w jak naturalniejszy sposób. Wkleję tam z 10 artykułów po 500-1000 słów to będę mógł spodziewać się spoko efektów ? Powiedzmy, ze zrobiłbym 10 stron opartych o blogera z domenami i jakimiś responsywnymi templatami. Sorki, za brak spójności teksu, ale na razie moje myśli są dość chaotyczne Smile


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - xOceanFirex - 16-08-2018 16:13

Linkowanie w ten sposób na pewno jest lepsze niż brak linkowania. Wiadomo, że nie można spodziewać się spektakularnych efektów ale myślę, że warto spróbować.
Zadbaj tylko o to by przed wstawieniem linka te strony zapleczowe też były odpowiednio podlinkowane.


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - ZarabiamMilion - 27-08-2018 09:31

Wow..... To chyba jedyne słowo, które przychodzi mi do głowy po przeczytaniu całego dziennika. Nic tylko pozazdrościć wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Sam trzy tygodnie temu zacząłem uczyć się pozycjonowania i przede mną bardzo długa droga by choć w połowie wymiatać tak jak ty Cool Bardzo dziękuje ci za wiedzę, linki i porady które tu udostępniłeś. Zabieram się za zrobienie swojego pierwszego zaplecza, jedyne co mnie zastanawia to "Duplicate Content" pod zaplecza. Co gdzie jak i skąd?

Rzadko spotyka się takie dzienniki, dziękuje Ci że taki stworzyłeś. Życzę powodzenia w pracy i w życiu również Smile


RE: Od zera do pro pozycjonera ? - Mezir - 06-09-2018 14:27

Pro pozycjoner.