Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - powiązanie karty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - powiązanie karty (/Temat-PayPal-powiazanie-karty-145574)



PayPal - powiązanie karty - bogucjusz - 20-03-2017 08:42

Cześć wszystkim!

W Internecie zarabiam już od dłuższego czasu, ale sprawom operacji finansowych zacząłem się przyglądać od niedawna i jeszcze nie wszystko ogarniam. Mam zweryfikowane konto PayPal, powiązany rachunek bankowy i karty. Interesuję mnie co tak praktycznie oznacza "powiązanie" karty z rachunkiem PayPal? Czy to będzie tak, że gdy zabraknie środków na karcie podczas transakcji, karta pobierze sobie pieniądze z PayPala?


RE: PayPal - powiązanie karty - mikuss - 20-03-2017 09:08

To w drugą stronę działa.
Jak nie masz środków na koncie paypal możesz zapłacić z karty jeśli na koncie do którego przypisana jest karta będzie odpowiednia suma, chyba że powiązana karta to karta kredytowa no to wtedy już na koncie nie musi nic być Big Grin