Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posty niewidoczne na grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Posty niewidoczne na grupach (/Temat-Posty-niewidoczne-na-grupach-145571)



Posty niewidoczne na grupach - Zły_Szeląg - 19-03-2017 22:25

Dziś zauważyłem dziwny problem. Mam na myśli handel, nie suby. Zazwyczaj działam w ten sposób:

Z konta 1 dodaję post na grupie 1. Kopiuje link do posta i polecam z innych kont.

Na koncie 1 całość jest widoczna:

[Obrazek: MxoTLrw.png]

Dziś gdy skopiowałem link i chciałem wejść z innego konta dostaje komunikat w czerwonej ramce, że taki post nie istnieje.

Wszystkie konta są bardzo zadbane, są w tych samych grupach nie jest to spam tylko reklama mojego sklepu internetowego.

Zazwyczaj miałem po koło 20 zapytań po dobrej reklamie, teraz góra 1-2

Spotkaliście się z czymś takim i wiecie jak to obejść? Jutro spróbuję na innych kontach, ale wydaje mi się, że będzie podobnie


RE: Posty niewidoczne na grupach - aero2 - 19-03-2017 22:32

@[Zły_Szeląg]
Norma od początku tego roku, nic z tym nie zrobisz, jedynie sam tekst lub zdjęcie, a w komentarzu link do strony, choć i to za wiele nie daje szybkiego ruchu.


RE: Posty niewidoczne na grupach - Zły_Szeląg - 19-03-2017 22:55

Dzięki, aczkolwiek to, że nie tylko ja się z tym męczę to żadna pociecha Smile