Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StartMiner - Zarobek bez wkładu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: StartMiner - Zarobek bez wkładu (/Temat-StartMiner-Zarobek-bez-wkladu-145557)

Strony: 1 2


StartMiner - Zarobek bez wkładu - Gwizdzu - 19-03-2017 16:29

Witajcie!

Dziś chciałbym przedstawić wam program który znalazłem o nazwie StartMiner.
Strona oferuje nam pasywny zysk, bez oglądania reklam, bez klikania w żadne linki, beż żadnego wkładu własnego.
W podstawowym pakiecie strona oferuje zarobek w wysokości 0.0000004 BTC/min co daje nam około 0.0006 BTC/dzień. Program daje szanse oczywiście kupienia lepszych pakietów które szybciej tworzą zysk.
Za każdego poleconego dostaje się 20% jego zysku.
Aby "zalogować" się w programie wystarczy nam internetowy portfel BTC, ja osobiście korzystam z BitBaya. Kopiujemy kod do wpłaty BTC wklejamy go i gotowe!
O stronie można znaleźć wiele informacji w internecie, i wiele osób potwierdza że program jest wypłacalny.
Należy go raczej traktować jako dodatkowy zarobek na jakieś prowizje niż główny zarobek.

REFLINK USUNIĘTY

Czysty link: http://www.startminer.com

P.S. Byłoby mi niezmiernie miło jakby ktoś zaczął działanie programu z mojego reflinku Smile


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - mikuss - 19-03-2017 16:33

(19-03-2017 16:29)Gwizdzu napisał(a):  z mojego reflinku Smile

Nam byłoby miło jak byś zapoznał się z regulaminem i dowiedział się od kiedy możesz zamieszczać reflinki na forum.
Dodatkowo to zwykły hyip więc nie ten dział
@[Majka]


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - Gwizdzu - 19-03-2017 16:36

Poproszę o przeniesienie tematu w takim wypadku.
Wybacz że dodałem reflink ;/


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - Wojtek574 - 19-03-2017 17:01

Ktoś z forum korzystał z serwisu i mógłby się wypowiedzieć ?


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - mikuss - 19-03-2017 17:08

@[Hybrid1990] Kolega sobie bimba z tych 20% bo ty usuwasz reflink a on go zamieszcza ponownie ....


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - adamak2k - 19-03-2017 17:10

Nie ma co nawet czasu tracić. O jest klon bitminer.io... Ciekawe czy jeszcze wypłaca? Pewnie nie, tylko nie inwestujcie w to bo wypłacą jakąś część włożonej kwoty a potem będzie że masz niski priorytet i włóż więcej.


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - Excision - 19-03-2017 17:11

Strona podobna do bitminer, więc raczej scam. Ale zobaczymy


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - mankaston14 - 19-03-2017 18:59

Na 90% scam Tongue


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - mankaston14 - 29-03-2017 15:11

wyplata zlecona, ponoc trzeba czekac 5 dni na wyplate


RE: StartMiner - Zarobek bez wkładu - GacekGuy - 29-03-2017 23:34

SCAM 100%
Właścicielem jest twórca bitminera Wink