Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin Licytacji ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Regulamin Licytacji ! (/Temat-Regulamin-Licytacji-14555)

Strony: 1 2 3


Regulamin Licytacji ! - Admin - 04-10-2010 16:09

Siemka wszystim,

tym razem chciałbym Wam przedstawić nowy pomysł, mam nadzieje że się sprawdzi, projekt ten jest dalej "szlifowany".
Jednak do rzeczy, stworzyliśmy nowy dział "Licytacje/Aukcje", będzie można tu powalczyć o jakąś mininagrode np. premium na thisboxie, może z czasem wrzucimy coś cenniejszego. Walutą jest standardowo LFE$. Osoba która złoży najwyższą oferte wygrywa ! Przypomne, że LFE$ można zdobyć w konkursach na forum czy słowach klucz na shoutboxie, są dodawane również za aktywność na forum.



REGULAMIN !


1. Licytować może każdy, kto posiada taką liczbe LFE$ jaką chce zaoferować.
2. Wszystkie produkty są bez ceny minimalnej - aukcje rozpoczynają się zawsze od 1 LFE$.
3. Cena o jaką można podbić produkt jest zawsze podana w temacie z licytacją (przeważnie można przebić oferte od 1 do 3 LFE$).
4. Proszę nigdy nie edytować swoich postów w temacie z aukcją - takie oferty prawdopodobnie wogóle nie będą brane pod uwage.
5. W temacie z aukcją jest podany czas jej trwania - dokładnie godzina o ktorej dana aukcja się kończy, do tej godziny należy zawsze dodać 5 min (HOT aukcja)
6. Jeśli ktoś złoży oferte DO 5 MIN po panowanym czasie jej zakończenia to aukcja zostanie przedłużona o kolejne 5 min !
7. Jeśli przypadkiem w czasie trwania aukcji w tej samej chwili 2 osoby złożą taką samą oferte to liczy się oferta pierwszej osoby, osoba która druga złożyła oferte NIE POWINNA EDYTOWAĆ POSTA BO I TAK NIE BĘDZIE ON BRANY POD UWAGE, osoba taka powinna napisać kolejnego posta z jej ofertą - nie będzie to uznawane jako doubel.



Przykład:

Aukcja zaczyna się o godzinie 14:00 kończy o godzinie 18:00. W aukcji bierze udział Jaś, Tomek.
O godzinie 17:57 Jaś złożył oferte 10 LFE$. Wybiła godzina 18:00 tak więc nastał czas "HOT AUKCJA" który trwa 5 min - jeśli w tym czasie nikt nie złoży lepszej oferty Jaś wygra !
Jednak o godzinie 18:04 w temacie napisał Tomek i złożył oferte 11LFE$, dlatego do czasu w którym napisał posta zostaje dodane kolejne 5 min (więc aukcja kończy się o 18:09). Jeśli do godziny 18:09 nikt nie da wyższej oferty to Tomek wygra, jeśli ktoś go przebije to w chwili dodania przez kogoś nowej oferty do czasu zostaje dodane kolejne 5 min!
Pod uwage jest brany czas napisania posta ! Powtórze jeszcze raz- proszę pamiętać, by nie edytować postów zawartych w dziale licytacje/auckje !


Pozdrawiam!


W temacie można dodawać ewetnualne komentarze, czy pytania dotyczące licytacji Smile


RE: Regulamin Licytacji ! - Dominator - 04-10-2010 16:16

Ciekawy pomysł.


RE: Regulamin Licytacji ! - DDK - 04-10-2010 16:18

Git ! Podoba mi sie ;D


RE: Regulamin Licytacji ! - Tech - 04-10-2010 16:20

Bardzo dobry pomysł, jak dla mnie wszystko dot. aukcji jest jasne Big Grin Mam tylko pytanie co do premium. Jakbym np. dzisiaj wygrał to jaki mam czas na wykorzystanie tego?


RE: Regulamin Licytacji ! - Admin - 04-10-2010 16:23

(04-10-2010 16:20)Tech napisał(a):  Bardzo dobry pomysł, jak dla mnie wszystko dot. aukcji jest jasne Big Grin Mam tylko pytanie co do premium. Jakbym np. dzisiaj wygrał to jaki mam czas na wykorzystanie tego?

mysle że do 3 dni najlepiej i dla mnie (nie chce być dłużnikiem) i dla zwycięzcy Smile


RE: Regulamin Licytacji ! - kreatywny - 04-10-2010 16:49

Ogromnie mi się to podoba!!! Jestem niesamowicie zachwycony, super pomysł wręcz niemożliwie się ciesze Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Banan wie co dobre XD
No to kończąc ekscytacje pytania;
1. Czy jest możliwość żeby choć jeden kubek trafił na licytacje? ;>
2 Kiedy pierwsze licytacje się zaczną? Orientacyjnie pytam.


RE: Regulamin Licytacji ! - Admin - 04-10-2010 16:58

(04-10-2010 16:49)kreatywny napisał(a):  Ogromnie mi się to podoba!!! Jestem niesamowicie zachwycony, super pomysł wręcz niemożliwie się ciesze Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Banan wie co dobre XD
No to kończąc ekscytacje pytania;
1. Czy jest możliwość żeby choć jeden kubek trafił na licytacje? ;>
2 Kiedy pierwsze licytacje się zaczną? Orientacyjnie pytam.

1. Na razie testujemy projekt, ale tak jest szansa ze i kubki sie pojawia.
2. 1 licytacja juz sie rozpoczela.


RE: Regulamin Licytacji ! - Miu - 04-10-2010 17:02

fajna sprawa,zobaczymy jak to będzie.
ja osobiscie nie bawie się w tag itp.ale mam nadzieję,że inne nagrody też się pojawią...


RE: Regulamin Licytacji ! - Zythus - 04-10-2010 17:05

Spoko rzecz


RE: Regulamin Licytacji ! - Kilol - 04-10-2010 17:34

Niczego sobie pomysł.Tongue