Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z dns - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Problem z dns (/Temat-Problem-z-dns-145542)



Problem z dns - kinq96 - 18-03-2017 20:59

Jakiś czas temu kupiłem domenę na mintshost (nie przydała mi się), dzisiaj znalazłem dla niej zastosowanie, zmieniłem jej nazwę, utworzyłem plik .htaccess i ustawiłem przeniesienie na docelową stronę. DNS'y zmieniłem ręcznie. Na moim komputerze stronka działa, jednak jak wchodzę z karty incognito to już się wyświetla komunikat:

"Ta witryna jest nieosiągalna
Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera xxx."

U innych osób stronka nie działa. Ktoś wie jak temu zaradzić?


RE: Problem z dns - mysc - 18-03-2017 23:48

Sprecyzuj "zmieniłem jej nazwę" ?Wink

DNSy się czasem aktualizują nawet 48h - więc póki co nic złego się nie dzieje.


RE: Problem z dns - kinq96 - 19-03-2017 00:42

Zmieniłem nazwę tak: panel administracyjny Direct Admin --> Administracja domenami --> Zmień nazwę domeny.


RE: Problem z dns - mysc - 19-03-2017 00:50

Nie da się zmienić nazwy zarejestrowanej domeny. Skoro zmieniłeś nazwę domeny dodanej do hostingu, nie ma się czemu dziwić że nie działa - nie istnieje, chyba że coś źle zrozumiałem.


RE: Problem z dns - kinq96 - 19-03-2017 01:00

@[mysc] - sprawdź pw jak możesz Wink