Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! (/Temat-CSGOPolygon-Zarabiaj-na-ruletce-csgo-145535)



CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! - tomek7912 - 18-03-2017 15:47

HuhCSGO PolygonHuh
Witam, chciałbym wam dzisiaj przedstawić serwis CSGOPolygon.com.
Jest to tradycyjna ruletka na skiny, dodatkowe tryby w serwisie to Match Betting (obstawianie meczy e-spotowych), jest jeszcze coś takiego jak coin flip, ale aktualnie nie działa.

HuhKod BonusowyHuh
Wpisując kod ZARABIAM, w zakładce Redeem Code, dostajesz 500 coin'ów. I pomagasz mi w jakiś sposóbHeart

HuhTaktykaHuh
Taktyka, polega na podwajaniu. Wrzucacie jakieś skiny lub kupujecie coinsy do tej strony na allegro (najlepiej jakieś 20k), i gracie za 10 coins'ów.
Czemu, tylko za 10? Nasza taktyka działa w taki sposób, że wybieracie sobie jeden kolor (czerwony lub zielony), i ładujecie tylko w niego. Wygracie pierwszego beta, wrzucasz znowu 10 w niego, jeśli przegrasz wrzucasz w ten sam kolor 2x WIĘCEJgdy przegracie kolejny raz, znowu razy 2, aż do wygranej. Wyjdziesz wtedy zawsze 10 na plus. Można grać o więcej tą taktyką, ale im bezpieczniej tym lepiej w 20minut. Spokojnie wyklikasz sobie jakieś 0.5 euro. Oblicz sobie w kalkulatorze na ile betów ci starczy, jeśli będzie powyżej 10. To możesz grać. Lecz pewna wygrana jest przy jakiś 25 możliwych betach, lecz raczej zdarza się dość rzadko taki łańcuch jednego koloru.
Pamiętaj to jest hazard, warto uważać. Powodzenia.


RE: CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! - Adriano42 - 18-03-2017 16:26

To nie jest żadna nowa taktyka... Chyba każdy ją zna kto choć chwilę więcej się bawił w grę na ruletce...

Do tego mylący temat - żaden to zarobek. Czysty hazard.


RE: CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! - tomek7912 - 18-03-2017 16:36

(18-03-2017 16:26)Adriano42 napisał(a):  To nie jest żadna nowa taktyka... Chyba każdy ją zna kto choć chwilę więcej się bawił w grę na ruletce...

Do tego mylący temat - żaden to zarobek. Czysty hazard.
Nie mówiłem że nowa. Głównie chodziło mi o pokazanie serwisu akurat polygona na forum nie widziałem. Też czy ten kod ktoś wpisze, mam to gdzieś. Nudziło mi się gdy robiłem duty na n4g, to sobie to napisałem. Przepraszam bardzo...


RE: CSGOPolygon: Zarabiaj na ruletce csgo! - Hybrid1990 - 18-03-2017 17:01

http://zarabiam.com/Temat-Klon-csgodouble-Ruletka-CS-GO-128249

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.