Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake hacki a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fake hacki a prawo (/Temat-Fake-hacki-a-prawo-145501)

Strony: 1 2


Fake hacki a prawo - Rak - 17-03-2017 17:27

2 lata temu, gdy zaczynałem przygodę z sub sms założyłem stronę z fake haxami. Strona sobie siedzi w google, i dostałem niedawno taki komentarz:

Cytat:Dzień dobry, za parę dni domena o adresie ********* zostanie zablokowana, a administracja strony w ciągu 14 dni dostanie wezwanie na Komendę Policyjną w swoim regionie. Domena ****** jest zrobiona bezprawnie oraz ma na celu wyłudzanie pieniędzy od osób trzecich.

Przepraszamy za utrudnienia.

Mam się czego obawiać? Jerk2


RE: Fake hacki a prawo - radek0389 - 17-03-2017 17:39

"Domena jest zrobiona bezprawnie" Big Grin.. Jakiś małolat myślał, ze hacka dostanie i frustracja mu skoczyła.


RE: Fake hacki a prawo - Assasinoo - 17-03-2017 17:43

Nie masz się czego obawiać :|


RE: Fake hacki a prawo - rachman - 17-03-2017 17:43

Komentarz? Znaczy na stronie? Olać. Policja jak już to wzywa konkretną osobę na słuchnięcie w charakterze podejrzanego lub częściej świadka - by nie móc "kłamać". Przejmował by m się oficjalnym wezwaniem z komendy lub info od administracji serwera a nie komentarzem pisanym prze nie wiadomo kogo...


RE: Fake hacki a prawo - Rak - 17-03-2017 17:48

A co jeżeli pisał to rodzic jakiegoś dzieciaka, który był na komendzie? Fajnie, że chociaż przeprosił za utrudnienia Jerk Co sądzicie o tym, aby zmienić hosting i domenę na zagraniczne?


RE: Fake hacki a prawo - $Kamil$ - 17-03-2017 18:24

Mi kiedyś ktoś napisał że ma ojca który pracuje w FBI i mnie namierzą GPS Lol


RE: Fake hacki a prawo - Bartek16611 - 17-03-2017 18:56

,,Przepraszamy za utrudnienia'' AHAHAHHAHAHAH xDDD


RE: Fake hacki a prawo - rachman - 17-03-2017 19:21

Cytat:za parę dni domena o adresie ********* zostanie zablokowana
Na kiego dylematy? Zablokują to się kapniesz że ktoś faktycznie działa w kierunku namierzenia. Proste... Wink

Cytat:Domena ****** jest zrobiona bezprawnie
Nie ma czegoś takiego jak "domena zrobiona bezprawnie". Nawet dorosły by takiej bzdury nie wymyślił... raczej...

Cytat:Przepraszamy za utrudnienia.
Osobiście jakbym chciał Cię przydybać to bynajmniej bym Cię nie uprzedzał tylko zgłosił gdzie trzeba i nie pisał o tym jak debil by nie dać Ci czasu na ukrycie części śladów...

Hosting i domena zagraniczne? Zależy w jakim kraju ale na prośbę organów ścigania większość firm i tak wydaje dane "pacjenta" podejrzewam by nie psuć sobie opinii że zezwala na przestępczość u siebie. Nie wiem jak to się zwie ale chyba "offshore" czy jakoś tak nazywają niby anonimowe czy zezwalające na "różne" działania firmy Wink Zajrzyj w dział hostingu może będzie tam coś. Nieraz szukają tam firm na "dwuznaczne" działania.


RE: Fake hacki a prawo - Rak - 17-03-2017 20:00

Dzięki za odpowiedzi. Mnie się wydaje, że to konkurencja próbuje mnie wygryźć, przyznawać się, który to Jerk
Gdyby mnie zamknęli to dam wam znać w tym temacie. O ile w pierdlu będę miał internet Wink


RE: Fake hacki a prawo - Captain - 17-03-2017 20:14

Było nie zarabiać w nieuczciwy sposób to teraz mógłbyś spać spokojnie.