Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" (/Temat-Brak-mozliwosci-zalogowania-sie-do-drzewka-145484)



Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - Maciejoss20 - 17-03-2017 10:25

Ktoś z was ma problem z zalogowaniem się do "drzewka"? Wpisuje dobrze login i hasło resetowałem też je i ciągle to samo nieprawidłowe dane do logowania. W końcu chciałem zarejestrować nowe konto i mi pisze, że dostęp chwilowo zablokowany dla nowych użytkowników... Nie wiem czy moje konto zostało zbanowane, ale nawet nie wiem za co bo sposób promocji mam real content....


RE: Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - nicooo - 17-03-2017 10:29

(17-03-2017 10:25)Maciejoss20 napisał(a):  Ktoś z was ma problem z zalogowaniem się do "drzewka"? Wpisuje dobrze login i hasło resetowałem też je i ciągle to samo nieprawidłowe dane do logowania. W końcu chciałem zarejestrować nowe konto i mi pisze, że dostęp chwilowo zablokowany dla nowych użytkowników... Nie wiem czy moje konto zostało zbanowane, ale nawet nie wiem za co bo sposób promocji mam real content....

Poszła już odpowiedz na gg


RE: Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - radek0389 - 17-03-2017 10:36

Mam to samo. Jakieś info wyjaśniające?


RE: Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - nicooo - 17-03-2017 10:41

(17-03-2017 10:36)radek0389 napisał(a):  Mam to samo. Jakieś info wyjaśniające?


Wyslij mi na pw login,zobacze dlaczego


RE: Brak możliwości zalogowania się do "drzewka" - radek0389 - 18-03-2017 21:50

Up
Napisałem ci na pw zaraz po twoim poście a odpowiedzi jak nie miałem, tak nie mam Tongue.
@[nicooo]