Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2000 zł miesięcznie z sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2000 zł miesięcznie z sieci (/Temat-2000-zl-miesiecznie-z-sieci-145475)



2000 zł miesięcznie z sieci - bloger - 16-03-2017 21:19

Cześć! :-)

Jest to moje drugie podejście do dziennika. Pierwszy gdzieś zaginął w akcji. ;-)

O dzienniku

Tworzę go, bo ostatnio trochę się wypaliłem jeżeli chodzi o zarabianie w sieci. Chcę spróbować czegoś nowego, a dziennik pomoże mi zweryfikować sens tego przedsięwzięcia.

Cele

Pierwszym moim celem jest uzyskanie stałego dochodu z internetu na poziomie 2000 zł / miesiąc. Z czasem chciałbym zrezygnować z etatu i wyjechać na Mazury lub w inne przyjemne miejsce.

Drugim i prawdopodobnie nieco bardziej długoterminowym ;-) celem jest uzbieranie kwoty w wysokości 180 000 na spłatę kredytu.

Doświadczenie

Jeżeli chodzi o mnie, umiem robić strony, w miarę dobrze piszę, ogarniam podstawy grafiki itp. itd. Nie umiem jednak tego przekuć w atrakcyjne zarobki z sieci. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, porady, propozycje współpracy - wszystko mile widziane.

Ogólnie próbowałem już chyba wszystkiego - od sieci partnerskich po hyipy. Od ruletki po sprzedaż rzeczy z Chin. Najczęściej jednak pozostawałem przy małej skali, co w niektórych sytuacjach było dobre (granie na ruletce ;-) a w innych nie do końca.

Plany na najbliższy miesiąc (do 16 kwietnia):

- zarobienie 1000 zł w Cashinpills (przedwczoraj trafiłem na ten serwis i postanowiłem spróbować

PUNKT WYJŚCIOWY: wybrany program do promowania, rozpoczęcie pozycjonowania. Od przedwczoraj już 80-te miejsce, więc nie jest źle.

- tworzenie treści (20 artykułów) na nową stroną pod SeoPilot*

PUNKT WYJŚCIOWY: postawiona strona, wybrany szablon, napisane dwa artykuły, pusty fanpage.

Oprócz tego w kwestii zarabiania cały czas szukam czegoś... dla mnie nieuchwytnego (na razie) ;-) więc proszę o wskazówki.

* - tutaj wspomnę, że dzięki tej stronie zarabiam już od jakichś 5 lat, więc śmiało polecam i zachęcam do rejestracji z mojego linku (stopka). W zamian oferuję bonus i pomoc. Nie ma tu żadnego inwestowania, reklamowania, naciągania itp. Wystarczy dodać wartościową stronę do systemu i jeżeli przejdzie weryfikację, strona generuje stały dochód (niewielki, ale stały - np. 1-2 zł dziennie) w zamian za wyświetlanie kilku linków w naszej witrynie. Uprzedzam jednak, że byle jakie i robione na szybko serwisy na 99% nie przejdą.


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - bloger - 18-03-2017 10:20

Witajcie!

Podsumowując plany na najbliższy miesiąc (do 16 kwietnia):

- zarobienie 1000 zł w Cashinpills
Stan: 0/100

+ pozycjonowana przeze mnie fraza jest na 40 miejscu (awans z 80)
+ stworzyłem kilka blogów i kont pod zaplecza
+ przygotowałem kilkadziesiąt tekstów preclowych (z synonimów)


- tworzenie treści (20 artykułów) na nową stroną pod SeoPilot
Stan: 1/20

+ napisałem dobry tekst, który jednocześnie przyda się do pierwszego projektu


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - Lemonade - 19-03-2017 21:29

Trzymam kciuki! Kredyty to cholerne bestie, więc zawsze kibicuję w pozbyciu się takiego balastu Tongue
Skoro dobrze idzie Ci pisanie, to nie myślałeś o rozreklamowaniu się jako copywriter i zgarnianiu zleceń na bieżąco? Mam paru znajomych, którzy wyciągają z tego naprawdę przyzwoite pieniądze, a do tego nie są niczym ograniczeni - sami sobie dobierają zlecenia, decydują kiedy, jak długo i z jakiego zakątka Ziemi będą pracować Wink


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - dazy19 - 20-03-2017 10:11

@Lemonade ma racje i powinienes isc w strone zarobku na tekstach gdyz wtedy nie tracisz czasu na pozycjonowanie , szukanie niszy , nerwowki niestabilnych zarobkow. Wiele jest serwisow dzieki ktoremu mozna ladnie zarobic nawet bez reklamowania sie jako copywriter Smile


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - bloger - 20-03-2017 13:22

@Lemonade i @dazy19 dziękuję za komentarze. :-)

Może i racja, tylko właśnie problem z tymi klientami. Co się natomiast tyczy serwisów - jak ktoś zna coś ciekawego proszę o PW. Z TextBookers czasami korzystam, ale stawki są tu średnio zachęcające...

Podsumowując plany na najbliższy miesiąc (do 16 kwietnia):

- zarobienie 1000 zł w Cashinpills
Stan: 0/100

+ pozycjonowana przeze mnie fraza jest na 33 miejscu (awans z 40)
+ opublikowałem kilka teksów
+ trochę podlinkowałem

- tworzenie treści (20 artykułów) na nową stroną pod SeoPilot
Stan: 2/20

+ doszedł jeden nowy tekst


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - nasgaroth - 20-03-2017 14:04

Jak wygladaja stawki dla wydawców w seopilot, opłaca się w to bawić czy raczej placa kolo 100 zl za strone/msc?

Powodzenia Smile


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - Martita92 - 20-03-2017 14:33

życzę powodzenia i trzymam kciuki. Mam podobne priorytety i cele Smile


RE: 2000 zł miesięcznie z sieci - bloger - 21-03-2017 14:18

@Martita92 Dzięki! :-) I wzajemnie!

@nasgaroth Szczerze, to 100 za miesiąc to już długo nie miałem. Początkowo było świetnie, później stawki ogromnie poleciały. Obecnie tak z 40 zł od strony (przynajmniej u mnie), ale popatrz na to w ten sposób - nieinwazyjne linki na Twojej stronie i generują kasę cały rok, więc kilka stówek dodatkowo wpadnie. Nigdy nie ma problemów ani opóźnień z wypłatami.


2000 zł miesięcznie z sieci - Hybrid1990 - 13-12-2019 21:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.