Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kryptowaluty - Sygnały, informacje (/Temat-Kryptowaluty-Sygnaly-informacje-145468)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - 8gruzin8 - 20-06-2017 22:16

Nie wyśmiewajcie mnie, ale ja stosuje się do rad tego Pana z YT. Jeden z najkonkretniejszych gości gada do rzeczy i dobrze się go słucha. Konkretny gość. Polecam przynajmniej pooglądać.

https://www.youtube.com/watch?v=MdLe7P1ZJbs


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - bitfx - 21-06-2017 06:46

Tak znam go, widziałem kilka jego filmików i w większości mogę się z nim zgodzić. Ale zanim się podejmie ostateczną decyzję warto jeszcze poczytać , posłuchać innych i na koniec samemu podjąć decyzję. Każda osoba ma swoje preferencje i wpływają one na dokonywanie wyborów, tak więc zawsze warto mieć trochę dystansu do tego co słyszymy i widzimy.


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - GreenVolume - 21-06-2017 16:09

Chryste, co to się odtwarza na rynku kart graficznych to koszmar. Przestańcie kupować te karty w końcu. Ja rozumiem, że byznesy ale kurde, komputra sobie złożyć ni mogę. Sad


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - $Kamil$ - 21-06-2017 16:43

(21-06-2017 16:09)GreenVolume napisał(a):  Chryste, co to się odtwarza na rynku kart graficznych to koszmar. Przestańcie kupować te karty w końcu. Ja rozumiem, że byznesy ale kurde, komputra sobie złożyć ni mogę. Sad

A za rok zajechane karty na allegro Lol


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - BTC-analityk - 21-06-2017 20:12

(21-06-2017 16:43)$Kamil$ napisał(a):  
(21-06-2017 16:09)GreenVolume napisał(a):  Chryste, co to się odtwarza na rynku kart graficznych to koszmar. Przestańcie kupować te karty w końcu. Ja rozumiem, że byznesy ale kurde, komputra sobie złożyć ni mogę. Sad

A za rok zajechane karty na allegro Lol

czy ja wiem czy takie zajechane Smile jak sie mialo dobre modele dobrych marek to ciezko je zajechac nawet na intesity powyzej 20 Smile wiem bo pare-dziesiat juz wysprzedalem


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - GreenVolume - 22-06-2017 14:16

(21-06-2017 20:12)BTC-analityk napisał(a):  czy ja wiem czy takie zajechane Smile jak sie mialo dobre modele dobrych marek to ciezko je zajechac nawet na intesity powyzej 20 Smile wiem bo pare-dziesiat juz wysprzedalem

Ale wydajność to już mają na poziomie grafiki zintegrowanej... Wink


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - szymon1051 - 23-06-2017 08:17

(22-06-2017 14:16)GreenVolume napisał(a):  
(21-06-2017 20:12)BTC-analityk napisał(a):  czy ja wiem czy takie zajechane Smile jak sie mialo dobre modele dobrych marek to ciezko je zajechac nawet na intesity powyzej 20 Smile wiem bo pare-dziesiat juz wysprzedalem

Ale wydajność to już mają na poziomie grafiki zintegrowanej... Wink

Jakie firmy? VIA? Bo te zintegrowane od AMD czy Intel odbiegają od karty graficznej Smile.


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - BTC-analityk - 25-06-2017 10:53

(23-06-2017 08:17)szymon1051 napisał(a):  
(22-06-2017 14:16)GreenVolume napisał(a):  
(21-06-2017 20:12)BTC-analityk napisał(a):  czy ja wiem czy takie zajechane Smile jak sie mialo dobre modele dobrych marek to ciezko je zajechac nawet na intesity powyzej 20 Smile wiem bo pare-dziesiat juz wysprzedalem

Ale wydajność to już mają na poziomie grafiki zintegrowanej... Wink

Jakie firmy? VIA? Bo te zintegrowane od AMD czy Intel odbiegają od karty graficznej Smile.
aż śmiech jak sobie przypomnę że swój start z miningiem zaczynałem na nvidi ;D ale gdy już to skumałem raz dwa zamawiałem nowe karty .
moja ulubiona i jedyna firma GigaByte