Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kryptowaluty - Sygnały, informacje (/Temat-Kryptowaluty-Sygnaly-informacje-145468)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - maxyymm - 02-04-2017 22:29

Dascoin to nie jest kryptowaluta !!!
Najwięcej informacji znajdziecie na bitcointalk.org jeśli nie macie problemów z językiem, to jest to dobre rozwiązanie na uzyskiwanie informacji i ogólnej wiedzy na temat kryptowalut, jeśli z kolei język ang nie jest waszą mocną stroną polecam wam kryptopomocnik.pl, jest zamieszczane wiele informacji, które można bardzo dobrze spożytkować... Oprócz tego oglądajcie filmy na YT, żebyście wiedzieli w ogóle czego dotyczy wasza kryptowaluta a nie inwestowali w nią bo ktoś tak powiedział ... Smile Powodzenia Wink


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - BTC-analityk - 23-04-2017 16:09

0gladanie filmow by wiedziec czym jest moneta pierwsze slysze taka opcje Smile usmialem sie do lezzzzz Tongue fajnie analizujesz swoje monety za pomoca filmow Big Grin


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - kubagrzybowski - 23-04-2017 19:23

fakt faktem filmiki z yt jako baza wiedzy nic dobrego nie wróży bo jest ich masa i znaczna większość to bzdury ale perełki też się zdarzają tylko kwestia wiedzieć gdzie ich szukaćRolleyes


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Wycech20 - 04-05-2017 18:55

Jak nazywaja sie te grupy na fb co macie jakies info o kryptowalutach ?


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - BTC-analityk - 05-05-2017 05:02

(04-05-2017 18:55)Wycech20 napisał(a):  Jak nazywaja sie te grupy na fb co macie jakies info o kryptowalutach ?

wybacz jestem z dala od takiego chlamu jakim jest FbJerk


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Obamakiller - 05-05-2017 09:27

Warto według was wchodzić kupując MobileGo?


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - BTC-analityk - 06-05-2017 22:36

(05-05-2017 09:27)Obamakiller napisał(a):  Warto według was wchodzić kupując MobileGo?


mowisz o https://bitcointalk.org/index.php?topic=1792451.0 ? jesli tak to ja juz w tym jestem

niech strace dam wam zarobic . zainwestujcie cos w feathercoina na bittrexie za 60 dni jest pierwsza zmiana nagrody o polowe . moneta od czasu kupna skoczyla mi juz 70-90% planuje ze bedzie pompa na 500% zysku dla mnie


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - 8gruzin8 - 06-06-2017 22:40

Jak chcecie wiedzieć w co ja inwestuje na Poloniex i zamierzam trzymać w dłuższej perspektywie:
ETH
DGB
MONERO
GAME
STRATIS
i oczywiście w BTC - dziś jest po 10koła PLN - ale jeszcze będzie 10x tyle kosztował Smile za 2-3 lata


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - janbers - 11-06-2017 08:47

Obecnie mamy dobrą platformę szkoleniową Polskiej firmy. Praktycznie wszystko jest na temat kryptowalut, łącznie z sygnałami co gdzie i jak. Czyli info. z pierwszej ręki. I tu warto być bo się wszystko od razu widzi w swoim back ofice.


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - mattxx - 11-06-2017 13:12

(11-06-2017 08:47)janbers napisał(a):  Obecnie mamy dobrą platformę szkoleniową Polskiej firmy. Praktycznie wszystko jest na temat kryptowalut, łącznie z sygnałami co gdzie i jak. Czyli info. z pierwszej ręki. I tu warto być bo się wszystko od razu widzi w swoim back ofice.


Jaką platformę szkoleniową masz na myśli?