Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kryptowaluty - Sygnały, informacje (/Temat-Kryptowaluty-Sygnaly-informacje-145468)

Strony: 1 2 3 4


Kryptowaluty - Sygnały, informacje - krauze5 - 16-03-2017 18:17

Witam,

Nurtuje mnie jedno pytanie, patrząc dzisiaj na giełde Poloniex. Zauważyłem jak wiele walut wystrzeliło w porównaniu chociażby do BTC, są to różnice po 20-30% w ciagu 24h. Tutaj nasuwa się moje pytanie, skąd można brać ewentualne informację na temat kryptowalut, ich możliwych zachowań. Z jakich stron korzystacie i czy w ogóle jakiś używacie?

Tutaj przykładowy screen:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Jest to opcja na zarobek zdecydowanie lepsza niż wiele HYIP-ów czy Revshare tylko nie wiem skąd brać informację, a nie chce wbijać w ciemno gdyż trend jak wiadomo może się szybko zmienić.

Pozdrawiam!


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Makabrycy - 16-03-2017 19:09

też sie podpinam do pytani ktoś coś ? odwdzięczę się reputkiem za każdą merytoryczna odpowiedz Smile Pozdrawiam


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - adrian018 - 16-03-2017 23:49

Jak ogarniacie angielski w jakimś stopniu to polecam to forum https://bitcointalk.org
Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji i spekulacji na różne altwaluty i ogólnie sporo ogarniętych graczy siedzi i z tego co zauważyłem to tamtejsze 'proroctwa' często się sprawdzają.. Wink
A jak ktoś szuka polskich info i cynków to na facebooku jest kilka grup tematycznych (myślę że po googlach da radę je znaleźć), akurat działając trochę w branży revshare mam w znajomych sporo ludzi z neta i własnie takie osoby wrzucają często info o tym że np. warto kupować nexusa, golema itp itd... Wink


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - KamilNiedzwiecki - 17-03-2017 00:34

Polecam od siebie też poszukać różnych grup związanych z kryptowalutami na facebooku sam jestem w 3 i w ciągu ostatnich 2 tygodni ponad 200% udało mi się ugrać Smile

Warto informacje z jednej grupy sprawdzać czy pokrywają się z przewidywaniami innych.


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - krauze5 - 17-03-2017 01:34

Czy w takim razie jesteś mi wstanie wysłać zapro do takich grup?


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - croppeq96 - 23-03-2017 15:34

Też podbijam z pytaniem o to, starałem się coś znaleźć na face, ale tylko masa reflinkow i ogólny spam - słabo z merytoryka postów Wink


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - robwejder - 31-03-2017 22:24

Warto wejść Das Coina! Dziś wystartował! Ja już zakupiłem. Pozdrawiam


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - michu12345 - 31-03-2017 22:32

(23-03-2017 15:34)croppeq96 napisał(a):  Też podbijam z pytaniem o to, starałem się coś znaleźć na face, ale tylko masa reflinkow i ogólny spam - słabo z merytoryka postów Wink
Dołączam się do prośby ma ktoś jakieś grupki?? gdzie nie spojrzę multum refów Rolleyes


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - Dyrektor - 31-03-2017 23:10

Witam. Gdzie można kupić DasCoin? Na jakiej giełdzie?


RE: Kryptowaluty - Sygnały, informacje - krauze5 - 02-04-2017 18:46

Nie wiem, ale co to od wczoraj robi XRP to jest niepojete. Zarobiłem juz 200$ (jakieś 200%) w 24h. Lepsze to niż hyipy i wszystko razem wziete.