Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny czas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wolny czas (/Temat-Wolny-czas-145464)

Strony: 1 2


RE: Wolny czas - you talk to me? - 20-03-2017 13:21

postaw strone na wp, wymyśl jakaś jedną nisze, na poczatek nie musi Ci zbijac kokosow, ale ważne, żebys na niej wyuczył się pewnych rzeczy i zacznij ja wybijac


RE: Wolny czas - weider91 - 20-03-2017 21:50

(19-03-2017 21:01)Lemonade napisał(a):  Jak masz sporo czasu to nawet wypełnianie ankiet czy pisanie tekstów np. na textbookers albo jakiejś innej platformie dla copywriterów nie jest złym pomysłem Tongue Ale swoją drogą, że tworzenie własnej strony internetowej i budowanie jej z jakimś konkretnym, długofalowym planem, będzie najlepszą inwestycją czasową Wink

myślę, że to by był najlepszy pomysł, aby coś konkretnego zrobić, żeby później pasywnie były jakieś wpływy Smile lepiej poślęczeć nad jednym długo, ale z efektem dobrym,masz racje


RE: Wolny czas - robwejder - 20-03-2017 22:11

Jak masz mnóstwo wolnego czasu poczytaj jakieś książki o rozwoju osobistym, motywacji albo wyjdź z domu i zacznij uprawiać jakiś sport bo to samo zdrowieSmile Pozdrawiam


RE: Wolny czas - weider91 - 21-03-2017 00:04

(20-03-2017 22:11)robwejder napisał(a):  Jak masz mnóstwo wolnego czasu poczytaj jakieś książki o rozwoju osobistym, motywacji albo wyjdź z domu i zacznij uprawiać jakiś sport bo to samo zdrowieSmile Pozdrawiam

nie no sport to moje życie, biegam,siłownia, rower, boks i inne sport zawsze był jest i będzie w moim życiu Smile a w kewstii książek mam ogromny deficyt Tongue ciężki leń książkowy