Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny czas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wolny czas (/Temat-Wolny-czas-145464)

Strony: 1 2


Wolny czas - weider91 - 16-03-2017 16:09

Witam, jak mógłbym, że tak powiem zmonetyzować mój wolny czas? praktycznie mam cały dzień, oprócz sub sms i sms premium? gdzie najlepiej uderzyć na dzień dzisiejszy?


RE: Wolny czas - Danielekk - 16-03-2017 16:24

Jak masz tyle wolnego czasu to zacznij czytać poradniki z forum to będzie najlepiej zainwestowany czas i przy okazji wybierzesz coś dla siebie.


RE: Wolny czas - Captain - 16-03-2017 16:37

Może stwórz własną stronę internetową i ją promuj, albo fanpejdże na fb. Pracy z tym dużo, ale może to ogromnie zaprocentować w przyszłości, kto wie, może nawet z czasem jakiś fajny dochód uda się uzyskać ze strony czy coś.


RE: Wolny czas - weider91 - 16-03-2017 23:33

fp mam, ale nieaktywne 5k+ like prawdziwych, konto teraz hoduje laski póki co prawie 300 znajomych, zobaczymy co z tego będzie... myślę gdzie by uderzyć, po moim skromnym rozeznaniu, to najlepiej w napaleńców, po paru dniach prawie 100 wiadomości na fake koncie...


RE: Wolny czas - KNXTXX - 17-03-2017 11:54

no ale jak to wykorzystasz ? napalency juz sa wyczuleni na to Wink


RE: Wolny czas - ajm jor fader - 17-03-2017 12:11

no chyba, że sex telefon


RE: Wolny czas - weider91 - 17-03-2017 12:35

(17-03-2017 11:54)KNXTXX napisał(a):  no ale jak to wykorzystasz ? napalency juz sa wyczuleni na to Wink

nie mam żadnych konkretnych planów odnośnie tego konta, po prostu powoli sobie zbieram znajomych może się przyda do czegoś kiedyś ... ogólnie na fb wszyscy są na dzień dzisiejszy wyczuleni na to i na inne nisze + fb mocno ograniczyło zakładanie kont, to już wgl dramat Wink


RE: Wolny czas - lever - 18-03-2017 16:29

na FB coraz ciężej, miałem konto 500+ znajomych, wiadomości codziennie po 100, druga weryfikacja teraz była i nawet telefonicznie nic nie mogę zrobić, zablokowane wszystko


RE: Wolny czas - JCDenton - 18-03-2017 20:49

Ja oczywiście polecam projektowanie gadżetów na cupsellu oraz wejście w jakiś

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Program partnerski. Rozważ też budowę strony/bloga pod reklamy.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: Wolny czas - Lemonade - 19-03-2017 21:01

Jak masz sporo czasu to nawet wypełnianie ankiet czy pisanie tekstów np. na textbookers albo jakiejś innej platformie dla copywriterów nie jest złym pomysłem Tongue Ale swoją drogą, że tworzenie własnej strony internetowej i budowanie jej z jakimś konkretnym, długofalowym planem, będzie najlepszą inwestycją czasową Wink