Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty]New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption (/Temat-Zamkniety-New-Ipod-Touch-8GB-Z-list-UW-Redemption-14546)

Strony: 1 2 3


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - DonHoracy - 04-10-2010 20:21

(04-10-2010 19:08)zioomek65 napisał(a):  
(04-10-2010 12:40)wesolutki napisał(a):  Orientuje się ktoś czy to ma jakąś gwarancję?Big Grin Producenta czy coś?

Niestety gwarancja jest ważna tylko z dowodem zakupu. tak powiedziała pani z infolinii apple

Przecież ta faktura od Lockerz która wkładają do paczek jest dowodem zakupu. Lockerz jest jak sklep internetowy a to jest normalny dowód zakupu, przynajmniej tak mi się wydaje Tongue


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - Marczyk - 04-10-2010 21:28

Temat gwarancji był poruszany już na forum; http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=9480
Co do nagrody, super cacuszko Wink Gz wygranej =]


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - wesolutki - 04-10-2010 21:31

(04-10-2010 15:40)DonHoracy napisał(a):  Może napisz z którego to restocku bo przecież było ich tyle że aż trudno zliczyć, chodzi mi o datę.

Szybciutko go sprzedałeś Wink Mogłeś za niego więcej wyciągnąć.

Chętnie bym napisał ale sam nie pamietam jaka to była data bo screena przypadkowo usunąłem z zamówieniaTongue

Co do kasy to mogłem i nie mogłem. Da się go kupić już za 999zł w sklepie, a wiadomo ludzie zapatrzeni w sklepy jak w obrazek pomimo iż i tak gwarancja producenta i oprócz paragonu nic nie zyskują. Taka nasza mentalność. Na allegro kilka sklepów już sprzedaje te ipody ale zbyt wielu chętnych nie ma. Zarobiłem tak czy siak i mam zamiar małymi kroczkami zgarniać takie nagrody i się dorabiaćSmile Brakuje mi jeszcze ok. 1,500zł i mam doskładanie na wymarzony samochód (jak tylko sprzedam obecny). Zasada, która tyczy się większości, lepiej sprzedać 10 ipodów po 800zł niż 1 za 1059zł tak jak koleś wystawił i już mu chyba z 2 tygodnie stoją. Czekać tylko aż elektronika potanieje (a jak wiadomo leci szybko w dół) i sprzeda go za taką cenę jak jaSmile


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - Nayare - 04-10-2010 21:46

Był to restock 20.09 w poniedzialek, zgarnelismy wtedy Horacy 25$Tongue


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - WalkmaN - 09-10-2010 09:31

Gratuluje i zazdroszczę Wink


RE: New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - BartuS - 14-10-2010 06:40

5zł vat ;d Też tak chciałbym. Szkoda, że go sprzedałeś, bo sprzęt fajny. No ale twoje, nie moje Wink <zazdrość> ;d


[Zamknięty][Zamknięty]New Ipod Touch 8GB - Z-list+UW Redemption - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.