Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zalogowaniem się na moje konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: Problem z zalogowaniem się na moje konto (/Temat-Problem-z-zalogowaniem-sie-na-moje-konto-145384)



Problem z zalogowaniem się na moje konto - supermichalpol - 14-03-2017 21:03

Witam

Mam problem z zalogowaniem się na moje konto na treepay. Podwajając mój login i hasło wyskakuje komunikat jakoby hasło lub login był zły. Gdy resetuje hasło i wprowadzam nowe hasło to dalej wyskakuje ten komunikat a na 99,99% jestem pewien, że wpisuję dobry login.

Proszę o szybką pomoc Smile


RE: Problem z zalogowaniem się na moje konto - Majka - 14-03-2017 21:05

Może dostałeś bana? Wyczyść ciasteczka.


RE: Problem z zalogowaniem się na moje konto - treepay.pl - 14-03-2017 21:43

Skontaktuj się z nami przez gg podając swój login. Tak jak Majka wspomniała, możliwe że dostałeś bana.


RE: Problem z zalogowaniem się na moje konto - supermichalpol - 15-03-2017 16:50

A możecie podać numer gg pod którym trzeba napisać? Bo nie mogę nigdzie go znaleźć.


RE: Problem z zalogowaniem się na moje konto - Czaq - 15-03-2017 17:12

(15-03-2017 16:50)supermichalpol napisał(a):  A możecie podać numer gg pod którym trzeba napisać? Bo nie mogę nigdzie go znaleźć.

52984348 - Ogólne