Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - fakefejk - 21-04-2017 08:22

(21-04-2017 07:54)H_Brunner napisał(a):  Masz do tego jakieś przygotowanie? Jakieś kursy, szkolenia, kierunkowe wykształcenie etc.?

Skończył bitcoinistykę na Wyższej Szkole Kryptowalut w Gdańsku.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - thedrago15 - 25-04-2017 06:14

Inwestowal ktoś w Potcoin? Nieźle spadł ostatnio.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 25-04-2017 13:24

Ja się aktualnie zastanawiam czy właśnie by nie zainwestować.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - thedrago15 - 25-04-2017 13:58

Ja też bo może jeszcze trochę spadnąc a potem w górę.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - kaszzar - 29-04-2017 17:30

witam wszystkich jestem tu nowy jedno pytanie czy można tu stronę podlinkować bo robię własną gdzie będą kraniki sprawdzone które wypłacają i będzie można odrazu wymienić bitcoiny na paypal i odwrotnie będą moje konkursy w przyszlosci tak nawet 1000000 w tygodniu satoshi dla najbardziej wytrwałych i jak już wyżej pisałem nie chciałbym podlinkować ale żeby nikogo tu nie drażnić pytam najpierw

Pytałem admina nie było odpowiedzi więc domniemam ze można
a wiec zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony http://www.satoshikran.hol.es NIE AKTUALNE nowa strona niżej podany adres "krypnet"
Jako ze jestem początkujący i nie znam się kodzie html jestem tak zwanym wordpressowym klikaczem chętnie przyjmę sugestie konstruktywna krytykę
jakieś propozycje
Strona narazie jest na darmowym serwerze jak będzie zainteresowanie to przeniosę na płatny serwer.Do tej pory udało mi się osiągnąć jakieś 30 odwiedzin dziennie
Jeśli znasz jakiś kranik na którym można zebrać w ciągu tygodnia sumę potrzebna do wypłaty odwiedź podstronę kontakt a zarejestruje się z twojego reflinka , a wiec jeśli ja zarobie to i ty zarobisz i to nic nie robiąc
Warunek jest jeden kranik musi być sprawdzony i nie taki na którym trzeba rozwiązywać jakieś durne zadania przez pul godziny lub szukać przycisków przez godzinę

Wracam ponownie na forum po jakimś czasie i chce podziękować stronie zarabiam.com dzięki której mogłem zalinkować stronę bez żądnych ceregieli jak to miało miejsce na innych stronach.
Niestety ale muszę zalinkować nowa strone bo satoshikran jest juz nie aktualne gdyż nie wystarcza darmowy serwer i dzisiaj odwiedzając ja widzę komuniakt "przekroczono limit cpu" strona sobie padła.
Od jakiegoś czasu prowadze sobie inna stronę juz na płatnym serwerze i nie bede mial problemu ze zbyt dużą iloscią odwiedzin , nowy projekt od nowa rizwijana oczywiście w miarę możliwości a wiec proszę o wyrozumiałość.
Nowy projekt kryje się pod nazwą http://www.krypnet.eu
strona zarabiam.com bedzie zalinkowana również u mnie na krypnet tylko jeszcze niewiem jak nazwac zakladke ciekawe strony czy jakoś tak bo parterzy to chybe nie moge takiego sformułowania użyć
DZIĘKUJE


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - brombor - 29-04-2017 18:32

Stwórz najlepiej osobny temat w tym dziale i po sprawie Smile


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Makabrycy - 29-04-2017 19:16

Ogarnia ktoś program coincolector ? proszę o info w tej kwestii Smile


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - kaszzar - 04-05-2017 21:01

opisze ktoś jak działa freebitcoin o co chodzi w nim? tak dla poczatkujacego


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - thedrago15 - 04-05-2017 21:15

(04-05-2017 21:01)kaszzar napisał(a):  opisze ktoś jak działa freebitcoin o co chodzi w nim? tak dla poczatkujacego
Dostajesz satoshi co godzinę w zamian za wyświetlanie na stronie reklam.Oni zarabiają na reklamach a ty dostajesz %% od ich zarobków w postaci BTC.
_____________________________________
Jeśli chodzi o http://freebitco.in


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 05-05-2017 05:17

(21-04-2017 07:54)H_Brunner napisał(a):  Mam takie techniczne pytanie. Masz do tego jakieś przygotowanie? Jakieś kursy, szkolenia, kierunkowe wykształcenie etc.? Czy po prostu zdrowy rozsądek i jedziemy?

moja wiedza moj spedzony czas w swiecie krypto to moje wyksztalcenie w temacie krypto-swiata. zaczynalem od wydobywania BTC i reszty Coinow jednak szybko zamienilem to na gielde...
gdzies ostanio pisalem o 3 monetach w ktore inwestuje od paru lat Smile vert , nauti i give ... vert skoczyl mi juz od czasu kupna +/- 250%