Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KubereK - 20-03-2017 00:40

(16-03-2017 21:25)KitekW napisał(a):  Jeśli chodzi o samego Bitcoina to najlepiej poprostu go wydobywać przez jakąś koparkę, aktualnie sprawdzam która najlepsza jak będę wiedział to się podzielę informacją.

Opłaca się wydobywać bitcoina? Z tego co wiem 'rynek kopania' jest już tak całkowicie zdominowany przez chińskie kopalnie, że żeby coś zarobić trzeba by było mieć darmowy prąd na to wszystko a i tak byłyby to groszowe sprawy, chyba że się myle.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - osk4rr - 20-03-2017 01:30

(15-03-2017 04:48)rasti napisał(a):  Odnośnie bitcoins. Kiedyś istniało takie coś jak bitcurex, coś na zasadzie giełdy, Ktoś orientuje się co się z tym stało ?

Powiedzieli ze ktos wlamal im sie do systemu i ukradl stamtad 800btc jak dobrze pamietam. Potem strona istniala z informacja zeby podawac nr kont i beda zlecane wyplaty na nie a po jakims czasie ztrona zniknela i cisza do dzisiaj Tongue


A co do zarabiania na btc to mozna zarabiac na wahaniach kursu. Ja osobiscie dzialam w programie revshare, podzialalem 2-3 miesiace i wyciagam sobie 50-60$ dziennie na czysto i nie narzekam Smile


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - tym3k - 20-03-2017 13:38

(20-03-2017 01:30)osk4rr napisał(a):  
(15-03-2017 04:48)rasti napisał(a):  Odnośnie bitcoins. Kiedyś istniało takie coś jak bitcurex, coś na zasadzie giełdy, Ktoś orientuje się co się z tym stało ?

Powiedzieli ze ktos wlamal im sie do systemu i ukradl stamtad 800btc jak dobrze pamietam. Potem strona istniala z informacja zeby podawac nr kont i beda zlecane wyplaty na nie a po jakims czasie ztrona zniknela i cisza do dzisiaj Tongue


A co do zarabiania na btc to mozna zarabiac na wahaniach kursu. Ja osobiscie dzialam w programie revshare, podzialalem 2-3 miesiace i wyciagam sobie 50-60$ dziennie na czysto i nie narzekam Smile

A jaki to revshare i ile trzeba zainwestowac zeby miec taki zysk?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 20-03-2017 13:41

(20-03-2017 00:40)KubereK napisał(a):  
(16-03-2017 21:25)KitekW napisał(a):  Jeśli chodzi o samego Bitcoina to najlepiej poprostu go wydobywać przez jakąś koparkę, aktualnie sprawdzam która najlepsza jak będę wiedział to się podzielę informacją.

Opłaca się wydobywać bitcoina? Z tego co wiem 'rynek kopania' jest już tak całkowicie zdominowany przez chińskie kopalnie, że żeby coś zarobić trzeba by było mieć darmowy prąd na to wszystko a i tak byłyby to groszowe sprawy, chyba że się myle.

Zgadzam się z Tobą , samodzielnie nie ma sensu już wydobywać , chyba , że ktoś ma naprawdę dobry sprzęt. Osobiście wolę wydobywać, właśnie przez azjatyckie kopalnie, wykupujesz kontrakt czy licencję i masz w skali roku jakiś %.

(20-03-2017 01:30)osk4rr napisał(a):  
(15-03-2017 04:48)rasti napisał(a):  Odnośnie bitcoins. Kiedyś istniało takie coś jak bitcurex, coś na zasadzie giełdy, Ktoś orientuje się co się z tym stało ?

Powiedzieli ze ktos wlamal im sie do systemu i ukradl stamtad 800btc jak dobrze pamietam. Potem strona istniala z informacja zeby podawac nr kont i beda zlecane wyplaty na nie a po jakims czasie ztrona zniknela i cisza do dzisiaj Tongue


A co do zarabiania na btc to mozna zarabiac na wahaniach kursu. Ja osobiscie dzialam w programie revshare, podzialalem 2-3 miesiace i wyciagam sobie 50-60$ dziennie na czysto i nie narzekam Smile


Na wahaniach nawet dziennych aktualnie można nawet 200-300 zł przez dzień zarobić, tylko trzeba śledzić. A jeśli chodzi o Revshare też podzielam zdanie , działam już 5 miesięcy, z początku bez polecania , ale ostatnio się za to zabrałem i podobne kwoty mam Smile

(20-03-2017 13:38)tym3k napisał(a):  
(20-03-2017 01:30)osk4rr napisał(a):  
(15-03-2017 04:48)rasti napisał(a):  Odnośnie bitcoins. Kiedyś istniało takie coś jak bitcurex, coś na zasadzie giełdy, Ktoś orientuje się co się z tym stało ?

Powiedzieli ze ktos wlamal im sie do systemu i ukradl stamtad 800btc jak dobrze pamietam. Potem strona istniala z informacja zeby podawac nr kont i beda zlecane wyplaty na nie a po jakims czasie ztrona zniknela i cisza do dzisiaj Tongue


A co do zarabiania na btc to mozna zarabiac na wahaniach kursu. Ja osobiscie dzialam w programie revshare, podzialalem 2-3 miesiace i wyciagam sobie 50-60$ dziennie na czysto i nie narzekam Smile

A jaki to revshare i ile trzeba zainwestowac zeby miec taki zysk?

Ja działam w FutureAdPro , jeśli chcesz więcej info no to zapraszam na PW. Co do samego zysku wszystko zależy od Ciebie , czy chcesz polecać czy raczej nie , pamiętaj , że za poleconych masz dodatkowe $$$ więc się bardziej opłaca , ale takiego musu nie ma , do wyboru do koloru Smile


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - michu12345 - 20-03-2017 21:15

Chciałbym spróbować sił w handlu crypto i wrzucić na poloniex lub podobną giełdę małą sumkę ok.20-30$
problem w tym, że fee na transakcjach bitcoin jest dość duże (w szczególności przy takich kwotach)
Czy istnieje jakiś inny sposób przelania tam funduszy np. z jakiegoś procesora płatniczego typu payza, okpay? tak żeby jak najmniej na tym stracić.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 20-03-2017 23:03

(20-03-2017 21:15)michu12345 napisał(a):  Chciałbym spróbować sił w handlu crypto i wrzucić na poloniex lub podobną giełdę małą sumkę ok.20-30$
problem w tym, że fee na transakcjach bitcoin jest dość duże (w szczególności przy takich kwotach)
Czy istnieje jakiś inny sposób przelania tam funduszy np. z jakiegoś procesora płatniczego typu payza, okpay? tak żeby jak najmniej na tym stracić.

Ja Ci nie pomogę , bo sam nie mam kont na giełdach zagranicznych , ale polecam BitBay, niestety są tylko 4 kryptowaluty. Możesz spróbować choćby nawet z BitBaya przelać tam fundusze , prowizje nie mają duże.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 22-03-2017 10:27

(20-03-2017 21:15)michu12345 napisał(a):  Chciałbym spróbować sił w handlu crypto i wrzucić na poloniex lub podobną giełdę małą sumkę ok.20-30$
problem w tym, że fee na transakcjach bitcoin jest dość duże (w szczególności przy takich kwotach)
Czy istnieje jakiś inny sposób przelania tam funduszy np. z jakiegoś procesora płatniczego typu payza, okpay? tak żeby jak najmniej na tym stracić.

to ile ty razy chcez przelewac te btc na gilede ? kupujesz raz za 20-30 $ dolarow i przelewasz na gielde masz tylko jedna oplate fee z sumy 20-30$ zaplacisz 1z zl ( jakos tak ) jesli jestes startowcem Polo dla ciebie odpada zgubisz sie w szybkosci kupna-sprzedazy z racji ilosci botow na polo . na strat proponuje Trexa - bittrex.com


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - kubagrzybowski - 22-03-2017 16:31

z taką kwotą nie ma sensu się bawić w giełdy, szybciej to stracisz niż cokolwiek zarobisz, no chyba że się chcesz zapoznać z metodą to ok chcesz dobrą giełdę pisz na PW


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Makabrycy - 22-03-2017 17:18

jest gdzieś jakaś fajna ogarnięta grupa na FB gdzie ludzie wymieniają się informacjami na temat handlu cryptowalutami ? bądź jakieś forum, chociaż to bardziej konkretny temat na forum Smile Ktoś coś ?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 22-03-2017 19:26

(22-03-2017 17:18)Makabrycy napisał(a):  jest gdzieś jakaś fajna ogarnięta grupa na FB gdzie ludzie wymieniają się informacjami na temat handlu cryptowalutami ? bądź jakieś forum, chociaż to bardziej konkretny temat na forum Smile Ktoś coś ?

W sumie to masz już forum Big Grin A od siebie mogę dodać jeszcze to : https://forum.bitcoin.pl/index.php