Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 27-05-2017 13:51

(27-05-2017 13:13)adrian018 napisał(a):  
(27-05-2017 11:38)KitekW napisał(a):  
(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  
(26-05-2017 12:21)KitekW napisał(a):  
(25-05-2017 18:45)BTC-analityk napisał(a):  widzisz Smile wiem co pisze i co obliczam Smile juz mamy 8400 zl za 1 BTC Smile ustawiłem sie na 8500, 8000, 7500, 7000, 6500


I znowu 9600 Big Grin



raczej na nowo 7600 zl Smile

smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej


Fakt faktem leci raz na górę a potem dwa razy w dół .

To jest w ogóle fenomen skąd oni biorą ten kurs ? Big Grin

No na tym BitBay-u to się jakieś cuda dzieją. Sprzed ostatniej chwili : oferta skupu i sprzedaży 8020zł utrzymywała się przez chwilę xD

To się cieszcie, zarabiajcie na arbitrażu ile można, sytuacja jest bardzo niestabilna i pewnie to potrwa kilka dni (mam nadzieję, że nie tygodni.. Big Grin).
Wszystkie altcoiny przez cenę BTC poszły mocno w dół, a BTC sobie skacze góra dół.
Moim zdaniem patrząc na rozwój bitcoina i na to, że zaczyna być powoli walutą 'międzynarodową' ( bo jest wprowadzany już w kilku krajach np na lotniskach, w sklepach itp ), to cena ustabilizuje się na granicach 8-10k pln w najbliższym czasie i tak potem zostanie i będzie sobie szła spokojnie do góry.
Zresztą co ja tam wiem, czas pokaże Smile

prawie trafne stwierdzenie Wink ja analizowalem i mysle ze cena za tydzien ustabilizuje sie na przelomie 7500-8500 zl . 10 000 to byla tylko pompka chwilowa - ale bedzie ona realna pod koniec tego roku czyli jak zawsze koniec grudnia poczatek stycznia BTC Up Up Smile


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - lamar6 - 27-05-2017 15:54

(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej

Taaa. Jasne.
A jak koreańce czy japońce mają często różnicę rzędu 500$ to w ogóle śmieszne narody, czyż nie? Nic tylko przelewać i zarabiać.
Jeśli masz sposób, żeby transfer PLN -> USD -> przelew na giełdę -> zakup BTC - sprzedaż za PLN nie zjadł właśnie tej różnicy w kursie to zarabiaj zamiast kozaczyć.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - brombor - 27-05-2017 18:17

(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej

Należysz do tego narodu, więc sam siebie określiłeś w zdaniu powyżej.
Porównujesz nasz polski rynek do rynków zagranicznych? I to uważasz, że nie jest śmieszne?
Porównujesz naszą płynność rynku, do płynności rynków azjatyckich?

Nie zapominaj, że dla niektórych różnica 600-1000zł to żadna różnica.
Dla Ciebie 1000zł to zarobek, a dla innych podatek od transakcji.
Nie mierz wszystkich swoja miarą.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 28-05-2017 00:11

(27-05-2017 15:54)lamar6 napisał(a):  
(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej

Taaa. Jasne.
A jak koreańce czy japońce mają często różnicę rzędu 500$ to w ogóle śmieszne narody, czyż nie? Nic tylko przelewać i zarabiać.
Jeśli masz sposób, żeby transfer PLN -> USD -> przelew na giełdę -> zakup BTC - sprzedaż za PLN nie zjadł właśnie tej różnicy w kursie to zarabiaj zamiast kozaczyć.

Kozaczyc - ciekawe stwierdzenie chlopczyku Smile ciekaw jestem gdzie znalazles gielde 500$ roznicy( znam sporo gield na tamtych rynkach i jakos takiego czegos nie widzialem - aa juz wiem ty jestes pewnie z tych co widzi kupno i sprzedaz BTC lub altow setnych czesci calej jednstki( jeszcze lepsze bo pewnie sciagniete z gieldy ktora nie wyplaca blokuje lub sama sobie pompki czy dumpy robi ) i wypisuje do ludzi ile to bylo mozna zarobic ale juz nie sprawdzisz ile tego obrotu bylo - smieszne ) - stwierdzam ze raczej to zmysliles bo wiem jaka jest roznica na rynku koreanskim czy chinskim czy japonskim ( 200-300$ to max) . Sposob na transfer ? a jaki to sposob przelac kwoty na gieldy i czekac ? jesli chcesz wiedziec to mam wystarczajace ilosci: jenow , juanow , euro i dolarow na gieldach w roznych czesciach swiata by jak dla mnie kupic X-ilosci BTC czy altow ( i nie musze czekac na transfery obcych walut bo wszystkie przelewy wykonuje jedynie w BTC ktory do godziny jest juz na gieldzie w Polsce) - teraz zapewne zapytasz o przelewy jenow , juanow Big Grin wiesz jak to robilem ? przelalem X ilosc btc na X gieldy X czasu temu ( w czasach jak BTC kosztowalo smieszne 700 zl) i sprzedawalem za jeny czy juany i tak mialem mozliwosc zabawy z BTC na rynkach azjatyckich . teraz to juz sporadycznie bywam w gieldach azjatyckich po tym jak jedna z gield zwinela mi X ilosc BTC( i nie moglem sie z nimi dogadac ) - teraz raczej juz jako obserwator i do analizy bywam na rynkach azjatyckich lecz oczywiscie z dobrym zapleczem bo nigdy nie wiem jaka bedzie cena BTC by cosik zarobic Smile

(27-05-2017 18:17)brombor napisał(a):  
(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej

Należysz do tego narodu, więc sam siebie określiłeś w zdaniu powyżej.
Porównujesz nasz polski rynek do rynków zagranicznych? I to uważasz, że nie jest śmieszne?
Porównujesz naszą płynność rynku, do płynności rynków azjatyckich?

Nie zapominaj, że dla niektórych różnica 600-1000zł to żadna różnica.
Dla Ciebie 1000zł to zarobek, a dla innych podatek od transakcji.
Nie mierz wszystkich swoja miarą.

och noł kolejny widze dobry analityk sie znalaz Smile kolego 600-1000 to zadna roznica? zastanow sie co ty piszesz bo az sie usmialem Wink to wytlumacz mi wlasnie dlaczego bywaja spadki i pompki w granicach wlasnie 600-1000-1500 zl ? wlsnie po to by gruba ryba zarobila na tej roznicy ktora ty nazywasz podatkiem od transakcji . teraz dam przyklad twojej analizy bo leze i placze beka - 600-1000 to zadna roznica stwierdzasz ty i np gruba ryba Big Grin czyli co gruba ryba musi zjechac z BTC do 3000 zl by zarobic ? Big Grin bo jak stwierdziles co to dla niego bedzie 600-1000 zl na sztuce .
Ps - idz dalej zbieraj btc w gierce zapewne sie dorobisz na tanie impreza wino za 5 zl na miesiac Big Grin

Ps2 : nadal stwierdzam ze pl to kraj cebulakow i zazdrosnikow( moze nie kazdy ale ..) i dlatego tez nie pisze zadnych tematow by komus ulatwic . bo po co ? jak zawsze znajdzie sie cebulak ktory wie lepiej i stwierdzi ze 600-1000 zl to nawet dla grubej fish nie bedzie zarobkiem beka - chcesz cos wiedziec szprotko Smile mam w swoim gronie paru znajomych z btctalka z walletami siegajacymi kilku ladnych stowek BTC( i jest tez osoba z ponad 1kBTC ) to nie pisz mi swojej blednej analizy ze dla nich 150-300 $ to nic . bo wiem lepiej po rozmowach z nimi. od jednego otrzymalem kiedys cenna rade na temat jak postresowac cebulakow by sprzedal taniej niz kupil i wiesz co ? ta rada sie sprawdza .


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - lamar6 - 28-05-2017 08:01

(28-05-2017 00:11)BTC-analityk napisał(a):  
(27-05-2017 15:54)lamar6 napisał(a):  
(27-05-2017 07:34)BTC-analityk napisał(a):  smieszny ten naz narod Smile jak i nasze polskie gieldy - cena BTC w $ - 1687 = +/- 7000 zl. a nasze smieszne gieldy takie jak bitbay czy bitmarket Smile cena -7600-8000 zl . czy wy poloczki nie potraficie liczyc ? Smile ale slicznie wam dziekuje Smile bo nie ma jak to kupic taniej sprzedac drozej

Taaa. Jasne.
A jak koreańce czy japońce mają często różnicę rzędu 500$ to w ogóle śmieszne narody, czyż nie? Nic tylko przelewać i zarabiać.
Jeśli masz sposób, żeby transfer PLN -> USD -> przelew na giełdę -> zakup BTC - sprzedaż za PLN nie zjadł właśnie tej różnicy w kursie to zarabiaj zamiast kozaczyć.

Kozaczyc - ciekawe stwierdzenie chlopczyku Smile ciekaw jestem gdzie znalazles gielde 500$ roznicy( znam sporo gield na tamtych rynkach i jakos takiego czegos nie widzialem - aa juz wiem ty jestes pewnie z tych co widzi kupno i sprzedaz BTC lub altow setnych czesci calej jednstki( jeszcze lepsze bo pewnie sciagniete z gieldy ktora nie wyplaca blokuje lub sama sobie pompki czy dumpy robi ) i wypisuje do ludzi ile to bylo mozna zarobic ale juz nie sprawdzisz ile tego obrotu bylo - smieszne ) - stwierdzam ze raczej to zmysliles bo wiem jaka jest roznica na rynku koreanskim czy chinskim czy japonskim ( 200-300$ to max) . Sposob na transfer ? a jaki to sposob przelac kwoty na gieldy i czekac ? jesli chcesz wiedziec to mam wystarczajace ilosci: jenow , juanow , euro i dolarow na gieldach w roznych czesciach swiata by jak dla mnie kupic X-ilosci BTC czy altow ( i nie musze czekac na transfery obcych walut bo wszystkie przelewy wykonuje jedynie w BTC ktory do godziny jest juz na gieldzie w Polsce) - teraz zapewne zapytasz o przelewy jenow , juanow Big Grin wiesz jak to robilem ? przelalem X ilosc btc na X gieldy X czasu temu ( w czasach jak BTC kosztowalo smieszne 700 zl) i sprzedawalem za jeny czy juany i tak mialem mozliwosc zabawy z BTC na rynkach azjatyckich . teraz to juz sporadycznie bywam w gieldach azjatyckich po tym jak jedna z gield zwinela mi X ilosc BTC( i nie moglem sie z nimi dogadac ) - teraz raczej juz jako obserwator i do analizy bywam na rynkach azjatyckich lecz oczywiscie z dobrym zapleczem bo nigdy nie wiem jaka bedzie cena BTC by cosik zarobic Smile

"Chłopczyku", eh.... Znowu kozaczysz, nie wiem po co. Co do 500$ to Bithumb - taka niszowa koreańska giełda, 4 miejsce w obrotach w tej chwili, cena 2770$ za BTC. Nie ma 500$ różnicy? Ale co ja się będę licytował. Odniosłem się do tego, że ceny między giełdami się różnią i wynika to z ich pewnej hermetyczności. Cena BTC w Polsce (bo tego się czepiłeś) jest nieco wyższa niż na zachodzie ponieważ przepływ PLN - USD z zachowaniem wartości jest utrudniony. Przy spokojnym rynku się to ustabilizuje ale przy huśtawce jaką mamy teraz tak to wygląda. Więc po co te teksty o o narodzie? Kursy w walutach narodowych tak przeważnie wyglądają przecież.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 28-05-2017 08:59

haha omg Smile bithumba mi przedstawil beka - to sprawdz jak tam sie zawiera transakcje - a cena na tamtej gieldzie wynosila jesli chcesz wiedziec dokladnie (*) $2798.30 tylko pierwsze co sprawdz co oznacza ta gwiazdka Smile przy cenie i do czego to jest . pozdrawiamHuh i jesli chcesz wiedziec to naprawde nie jest roznica 500-600$

ps : masz i sprawdzaj sobie analizuj a pozniej pisz mow Smile https://www.sosobtc.com/ taka jedna z najgorszych do sprawdzania


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - lamar6 - 28-05-2017 10:46

A ten nadal swoje. Człowieku, odnosiłem się do zjawiska i z czego ono wynika a nie do tego jak się tam handluje. O gwiazdkach doskonale wiem, To samo masz na polskich giełdach tylko w mniejszej skali i oczywiście różnica jest mniejsza bo jakiś tam przepływ jednak jest.
Więc nie widzę powodu, dla którego czepiasz się Polaków. Japonia przewodziła ostatnim wzrostom i tam też cena 3000$ osiągała - i nie ma gwiazdek. WOW.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 03-06-2017 07:48

chłopcze japonia a chiny towielka roznica Smile poczytaj dokladniej ...

05/30/2017 08:42:59 AM 05/30/2017 08:42:59 AM Limit Buy 0.00118599 2629.90717998 2629.90717998 0.00118598 -3.11901731

czysty zysk w pare dni - 2630 Waves a dzis cena ponad 200k za sztuke


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 20-06-2017 23:24

(15-04-2017 14:26)kubagrzybowski napisał(a):  @BTC-analityk zastanów się co ty piszesz wogóle, po pierwsze giełda nie była i nie jest moim głównym źródłem dochodu a jedynie od czasu do czasu wrzucam tam to co mi się uzbiera na CB minimalnie pomnażam i na główny portfel a gdybyś przeczytał wiedziałbyś po co wrzucałem. Wiesz co to za giełda?

to że ktoś wydobywa od 2010 roku nic nie znaczy bo to co z nimi robi to jego sprawa a może jest tym milionerem przy zyskach 1000% to tylko ci gratulować
teraz ci łyso grzybku? zobacz ile skoczyły moje 3 monety Smile nie mam zarobku w granicach 1000%? ja widze ze mamSmile . tak jak mowilem siedz cicho i milcz jak ni jestes pytany i nie wprowadzaj innych ludzi w blad cebulaku bo innczej nie mozna cie nazwac zazdrosniku po tej ironicznej odpowiedzi. poczekaj nie ma 1000% z 500 sato na 8000 ? smieszny cebulak. teraz jeszcze ci dopisze ze to co zrobilem dzis z tych 3 monet ty do konca zycia nie zarobisz Smile pozdrawiam i pogratulowac tym ktorzy kupili jak pisalem.
grzybku widac ze ty o sieci btc nie masz zielonego pojecia jesli przytakujesz na slowa wydobywanie btc w 2010 roku Smile przez dwa lata jesli chcesz wiedziec od startu sieci btc istnialy tylko 2 portfele btc i tak tym jednym byl polak haha no leze i placze Smile i jesli chcesz wiedziec btc na starcie nie bylo wydobywane karta graficzna a prockami dalej ufaj komus ze wydobywal w 2010 roku . bajki i pic na wode


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - VIPERS888 - 13-08-2018 04:34

Czy polecacie jakieś ciekawe kraniki?