Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Jak zarabiać na kryptowalutach - argon91 - 13-03-2017 15:41

Witam jak zarabiacie na kryptowalutach ?chyba nie na kranikach i tego typu stronach.
Czy kupujecie tanio i czekacie na to aby sprzedać drożej ?
Pozdrawiam


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Captain - 13-03-2017 17:11

Większość zarabia właśnie na kranikach. Kupowanie ich taniej i liczenie na sprzedaż drożej jest hazardem i tak można równie dużo stracić co zarobić.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - argon91 - 13-03-2017 17:57

na kranikach ciężko,biorać pod uwage że większość kraników trzeba co 15 minut klikać i praktyczni cały czas siedzieć przy kompie ;p
ile tak na miesiąc idzie wyciągnąć satoshi,kasy ?;p


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - krauze5 - 13-03-2017 18:27

Są to groszowe sprawy, chyba że zbuduje się olbrzymią siatkę poleconych. Na moje najprościej jest zarobić na korelacjach między walutami. Tzn kupić jakąś walute w dołku i potrzymać ją do wzrostów. Jednakże moim skromnym zdaniem do tego typu zagrań trzeba mieć minimum 100$ żeby zarobić jakieś 20%.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - argon91 - 13-03-2017 18:35

no właśnie wiem ze są to groszowe sprawy.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - kubagrzybowski - 13-03-2017 20:44

(13-03-2017 18:27)krauze5 napisał(a):  Są to groszowe sprawy, chyba że zbuduje się olbrzymią siatkę poleconych. Na moje najprościej jest zarobić na korelacjach między walutami. Tzn kupić jakąś walute w dołku i potrzymać ją do wzrostów. Jednakże moim skromnym zdaniem do tego typu zagrań trzeba mieć minimum 100$ żeby zarobić jakieś 20%.

a jeśli ta waluta wpadnie w jeszcze większy dołek to kolega straci te 20%
odezwij się na priv to coś znajdziemy na czym zarobisz


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - krauze5 - 13-03-2017 23:03

Oczywiście zgadzam się, ciężko jest zarobić na kryptowalutach bez jakiegoś ryzyka. Można albo giełde albo jakiś HYIP czy Rev. Wszędzie istnieje ryzyko wtopy niestety.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - Lukasz5555 - 13-03-2017 23:26

Na kranikach nie ma sensu, bo więcej roboty niż pożytku, ja znam ciekawy program do pomnażania btc gdzie realnie można dużo zarobić i to bez żadnej inwestycji. Też jest wiele programów inwestycyjnych z btc, ale wiadomo to zawsze wiąże się z ryzykiem.


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - argon91 - 14-03-2017 12:10

co to za program ?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - krauze5 - 14-03-2017 13:42

(13-03-2017 23:26)Lukasz5555 napisał(a):  Na kranikach nie ma sensu, bo więcej roboty niż pożytku, ja znam ciekawy program do pomnażania btc gdzie realnie można dużo zarobić i to bez żadnej inwestycji. Też jest wiele programów inwestycyjnych z btc, ale wiadomo to zawsze wiąże się z ryzykiem.

Powiedz mi proszę jak można pomnażać BTC nie inwestując ich? Jestem ciekaw.