Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabianie w internecie - Powrót i plany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabianie w internecie - Powrót i plany (/Temat-Dorabianie-w-internecie-Powrot-i-plany-145316)



Dorabianie w internecie - Powrót i plany - Sony_st - 13-03-2017 14:34

Witam ponownie forumowiczów.




Wiele osób zapewne mnie kojarzy z tego forum za czasów Lockerza Wink
Ze względu, że pracuje na zmiany i mam trochę czasu zazwyczaj wieczorami, postanowiłem powrócić na forum i spróbować swoich sił w internecie.
Zmotywowało mnie wiele dzienników z tego forum, lecz chyba najbardziej dziennik użytkownika Pallado.


Aktualnie jestem kompletnie zielony w tej kwestii, póki co dużo czytam, kombinuje i staram się wyszukać dobrej niszy by zacząć działać w tym poważniej.
Bardzo żałuje tego, że odpuściłem jakieś 7 lat i nie wdrożyłem się w sieć zarabiania.
Jednak nigdy nie jest za późno.

Jak narazie Uczestniczę w wypełnianiu ankiet (serwisy typu ClixSense), na razie skupiam się na tym, jednak jest to bardzo mizerny zysk i chcę się zagłębić dalej.
Z aktualnych serwisów wyciągam ~50-60zł miesięcznie. Każda sumka cieszy Wink


Co w planach?


* Założyć własnego bloga, chcę zakupić domenę + hosting. Bloga będę stawiał od początku sam, wspomagając się WordPressem.
Temat mam już wybrany i staram się powoli do tego kompletować materiały, by mieć w miarę dobry start. Na początku chciałbym się skupić na wypromowaniu bloga i zdobycia rzeszy fanów.

* Założyć FanPage. Sądzę że FaceBook jest dobrym miejscem na niewielki zarobek. Jednak żeby zdobyć Fanów trzeba mieć dobry Plan, sądzę że moje myślenie pozwoli na zgromadzenie zadowalającej liczby fanów.


Moim celem jest dorobienie ok. 500zł miesięcznie i utrzymywanie tej kwoty.
Sądzę że mój cel jest możliwy do końca roku.

Liczę na Wasze porady.
Jeśli znajdzie się chętny do wdrożenia mnie w zarabianie,
jestem oczywiście chętny Wink


RE: Dorabianie w internecie - Powrót i plany - muniek11 - 13-03-2017 19:56

Powodzenie Tongue
Będę zaglądał Smile Myślę, że dochód 500 zł/mies. jest jak najbardziej realny Tongue


RE: Dorabianie w internecie - Powrót i plany - Magram12 - 14-03-2017 15:36

Powodzenia ! Smile


RE: Dorabianie w internecie - Powrót i plany - Vanil - 15-03-2017 00:15

powodzenia i sukcesów!


RE: Dorabianie w internecie - Powrót i plany - Sony_st - 15-04-2017 21:11

Witam Wink

Długo mnie nie było, niestety praca po 12 godzin oraz inne sprawy życiowe nie pozwoliły mi na rozwijanie zarobku internetowego,ale są pierwsze postępy, FanPage powoli się rozrasta i co najważniejsze przyciąga ludzi.
Kolejna sprawa, Zanim przejdę do bloga, chcę zrobić swoją stronkę która będzie powiązana z FP.
Zysk z FaceBooka narazie zerowy, czekam na odpowiednią ilość fanów zanim zacznę czerpać z niego korzyści Wink


Póki co $$$ łapie z klikania w kwotach podobnych jak podawałem Wink


RE: Dorabianie w internecie - Powrót i plany - MrocznyKILL - 16-04-2017 15:18

Powodzenia i wysokich zarobków (powyżej założonych 500zł) życzę Smile