Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]LFE vs UNI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]LFE vs UNI (/Temat-Nieaktualne-LFE-vs-UNI-14531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: LFE vs UNI - Marello - 10-10-2010 09:01

(09-10-2010 22:29)Pucki napisał(a):  marelo uspokuj downa i nie wkurwiaj mnie rady mialy dotyczyc naszego serwera a nie skladu na spary sorki ale sklad sie ustala przed a nie na ts jak ty to robisz wiec do kogo masz pretensje ja mam 2 zmiane wiec nie moglem byc,ja to nie wy ze siedzicie tu non stop a teraz jak doti wrocila do gry w cs-a to kompa mam zajetego wiekszosc czasu nobie.Tyle co mialem do powiedzenia nastepnym razem ustal sklad dzien wczesniej a nie w trakcie

A kogo mam brać do składu jak nikt oprócz Satana i Paskura (z LFE ofc) nie zreflektował sie do gry?! Nawet nikt nie napisał w temacie mam pisać

Skład:
Paskur
Satan
Hardy
Creative

???????

I tak nikogo nie było więc nie widzę innego rozwiązania, ciesz się że mamy TS bo nikt by nie zagrał...!


RE: LFE vs UNI - Pucki - 10-10-2010 09:15

nie chca przychodzic i tak ostatnio oprocz ciebie satana i paskura nikogo nie ma tu masz racje wiec albo reszta WON z klanu i nowa rekrutacja albo rozwiazujemy klan bo w takim skladzie jak teraz to nie widze dalszej gry zgadzasz sie ze mna Marelko??


RE: LFE vs UNI - Zythus - 10-10-2010 09:19

Cytat:Marelko
Masełko Big Grin

Ja nie mogłem, napisałem dzień wcześniej, że nie bd mogl. Ale rewanz moglem, ale o Marell nie chciał, to nie Smile


RE: LFE vs UNI - Royside - 10-10-2010 09:45

Takie małe pytanie rozgramiające tutejszą atmosferę : w CS nie robi się tak , że pisze o pcw i myk myk 5 minut i wszyscy są na serwerze i grają? bo widzę że umawiacie się na konkretne daty.

Jeżeli tak to spróbujcie może najpierw zebrać team załóżmy wchodzi ktoś na TS i "kto gra" , zgłosi się załóżmy 4 osoby i szukacie pcw , jak koleś ma team to wbijacie na serwer i ładnie gracie.

Sam na swojej skórze dawno temu przekonałem się , że ustalanie daty "pojutrze" albo "za tydzień" nie ma większego sensu , no chyba jeżeli chodzi o ESL.

EDIT : Nie wiem czy w uniwersum CS'a działa mIRC , jeżeli tak to polecam używać do wyszukiwania sparów.

Pozdrawiam.


RE: LFE vs UNI - paskur - 10-10-2010 10:07

To może każdy się zdeklaruje w jakich godzinach może grać, ja jak zwykle piątek-sobota 21:00 - raczej już jestem w domu, a w tygodniu może być nauka.
Ale trzeba jeszcze ogarnąć treningi...


RE: LFE vs UNI - Satan - 10-10-2010 10:13

@Royside
Taaa działa mIRC tyle że nikt u nas z niego nie korzysta =]

@Pucki
Ojj... Ja to myślę że te dwa rozwiązania prowadzą do jednego - nowej rekrutacji... A jeżeli by się tak stało to proponował bym żeby w naszym klanie wersja 2.0 były same Steamy bo tak jak było z Paskurem - miał ns to obniżał morale zawodników a teraz ma Steama to wszyscy są zadowoleni ;P


RE: LFE vs UNI - paskur - 10-10-2010 10:19

Co obniżał no co ty Big Grin
Popatrz, przecież steama może mieć każdy nawet satan Tongue


RE: LFE vs UNI - Satan - 10-10-2010 10:21

Kto jak kto ale ja wcześniej od ciebie miałem Steama no ale OK.
A pozatym przycisk Edytuj =]


RE: LFE vs UNI - paskur - 10-10-2010 10:24

1. Myślałem że się samo edytuje bo zawsze tak było.
2. No to właśnie mówie, że nawet satan może mieć steama a i tak jest botqiem :*2


RE: LFE vs UNI - Satan - 10-10-2010 10:32

1. Mi nigdy się tak nie edytowało =]

2.Dobra paszczur jak chcesz pogadać to przyjdź po południu na TS'a bo ten temat nie jest od tego =]

3. Co z klanem ? Ja bym zrobił tak jak pisze Pucki - wywalić nieaktywnych albo rozwiązać klan i założyć go od nowa przyjmując tylko Steamów...