Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]LFE vs UNI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]LFE vs UNI (/Temat-Nieaktualne-LFE-vs-UNI-14531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: LFE vs UNI - Zythus - 08-10-2010 20:41

I jak było? Graliscie? Ja bd dopiero na kompie od wieczoru soboty.


RE: LFE vs UNI - paskur - 08-10-2010 21:18

Daj spokój, 0 składu, 0 gry, w dupe do 0


RE: LFE vs UNI - Marello - 08-10-2010 21:24

0 składu 0 zgrania kurwa 0

Jutro o 21 rewanż już skład mam wyniki jutro wieczorem


RE: LFE vs UNI - WalkmaN - 08-10-2010 21:32

Odnośnie jutrzejszego rewanżu, nasza kolejna mapa to de_tuscan. Wink


RE: LFE vs UNI - Marello - 08-10-2010 21:33

Spoko my zostajemy, dd2 i gramy mr12


RE: LFE vs UNI - Pucki - 09-10-2010 01:10

takie z was dupy nie potraficie wygarc z jakmis nobkami zero u was gry zero skila


pozdro DOROTKA

a marello mam kilka info dla ciebie odnosnie waszego FFA


RE: LFE vs UNI - Satan - 09-10-2010 08:53

Nom taaa dupy... Kurwa ja przez 3/4 spara grałem z lagami bo zapomniałem wyłączyć uTorrenta -.-' Nie było składu... Hardy jak zwykle nie przylazł... NoNam3 to ślepy był albo udawał bo na nuke w hangarze był 1 ziomek i to widoczny a on go nie widział... Marello zawsze zamykał... ManieW grał zamiast któregoś z Wielkich Nieobecnych... Potem zamiast NoNam3 wbił KoGi ale też nie za dużo to dało... Ogólnie nie ogarneliśmy bo skład z dupy i 0 taktyki... Poświęcił bym jeden z treningów i stworzył jakąś taktykę bardziej rozbudowaną niż Marello, KoGi i Maniew na B a Satan i Paskur na A... Dziękuję ! Dobranoc ! I Marello nie zgolę łba... I do tego Marello napisał byś skład 1 DZIEŃ PRZED SPAREM żeby każdy o tym się dowiedział a nie "Przed sparem na TS..."


RE: LFE vs UNI - paskur - 09-10-2010 09:13

Spar zero ale wyszliśmy z założenia że przegramy, słysząc noname na tsie tez nie miałem ambicji grac.

Co do treningów Satan miałem napisać to co ty.

Treningi to tylko 1h w tygodniu gry bez taktyk bez niczego wiec po co to jest, 1h i tak w tygodniu pogram...

Cf miało ciekawe taktyki, a przegraliśmy tylko 2 rundami z 2 na b reszta na a, taksamo, taksamo, taksamo, taksamo, taksamo, taksamo, a potem 2 na most reszta brama, taksamo taksamo taksamo taksamo...


RE: LFE vs UNI - WalkmaN - 09-10-2010 09:14

Cytat:takie z was dupy nie potraficie wygarc z jakmis nobkami zero u was gry zero skila

Taki z ciebie kozak? Zapraszam na dzisiejszy rewanżyk, pokarzesz co umiesz...


RE: LFE vs UNI - paskur - 09-10-2010 09:54

Pucki cienki jest, tylko opowiada ;p