Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to tu wygląda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Jak to tu wygląda (/Temat-Jak-to-tu-wyglada-145307)

Strony: 1 2


Jak to tu wygląda - sad32esadsaxc - 13-03-2017 10:44

Z racji, że na eforsa odczułem duży spadek co mnie dziwi, bo traffic ciągle mi wzrasta - Szukam alternatywy z odnowieniami. 2x w tygodniu z dobrą stawką. Jak to tu wygląda w lead now?

Może ekipa serwisu coś zaproponuje? Zarabiam od 6000 do 7700 miesiećznie. Dzięki


RE: Jak to tu wygląda - LeadNow - 13-03-2017 11:16

Witam,

aktualnie w naszej ofercie posiadamy trzy różne stawki:
- zapisanie za 6 PLN (w tym wypadku zaliczamy każde poprawne zapisanie na subskrypcję i nie wymagamy, by użytkownik miał środki na koncie)
- odnowienia co czwartek na stawce 7,50 PLN
- odnowienia co trzy dni na stawce 3 PLN. W przypadku odnowień płacimy za każdy zbillowany sms.

Oferujemy naszym partnerom najwyższą konwersję na rynku, szczególnie na usłudze zapisanie, dlatego zachęcamy do przetestowania właśnie tej opcji.
Mamy w ofercie szereg profesjonalnych programów partnerskich, zarówno dla partnerów posiadających własne strony, jak i tych działających w social mediach.

Zapraszamy do działania z nami!


RE: Jak to tu wygląda - Magram12 - 14-03-2017 19:11

Polecam leadnowSmile


RE: Jak to tu wygląda - bananmma - 01-04-2017 11:31

LeadNow nawet spoko ale stawka moim zdaniem na poziomie średniowiecza. 6 zl to jest moim zdaniem za mało - u konkurencji miałem 12 zł za leada co jest już bardzo dobrą stawką. Ale nie wykluczam, że do Was wrócę. I to nie jest żaden hejt żeby się zaraz internetowe mordki nie opluły tylko opinia.


Jak to tu wygląda - mahuzz - 01-04-2017 18:06

@[bananmma] tylko w LEADNOW akceptują puste leady. Nie wiem ile ich % wpada na konto, ale trochę napewno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak to tu wygląda - devilll - 01-04-2017 18:30

Kwestia jeszcze ile płaci się za sms gdy dostaje się 12zł za lead. Na pewno nie jest to kwota równa niecałe 5zł, tylko pewnie 30 Smile


RE: Jak to tu wygląda - gimbmoney - 02-04-2017 16:16

A po jakim czasie zlicza nam leady? Mam 100% pewności, że sms poszedł, tak więc klient zapisał się na subskrypcję, jednak u mnie na koncie nie ma o tym fakcie ani śladu.


RE: Jak to tu wygląda - szykiryki - 02-04-2017 16:27

Masz przecież napisane, że opóźnienia mogą wynosić nawet poł godziny- dotyczy to zarówno wyświetleń, jak i samych leadów.


RE: Jak to tu wygląda - gimbmoney - 02-04-2017 17:22

Zaraz miną dwie godzinki odkąd numer został podany a jak na razie jest zliczone wejście, jednak leada brak, no nic, zobaczymy później Smile


RE: Jak to tu wygląda - turos - 02-04-2017 21:14

gimbmoney i jak ? Big Grin dostałeś leada ?Big Grin