Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni (/Temat-Dlaczego-PayPal-blokuje-srodki-na-180dni-145297)

Strony: 1 2


Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - wesoly555 - 12-03-2017 20:58

Cześć, 2 miesiące temu moje konto zostało zablokowane na stałe - środki zostały zamrożone na 180dni ( spora kwota ) xxxxx zł. zacząłem korzystać z konta mojego znajomego, wpływało dużo transakcji na kwoty 500-1000zł. i 11.03 to konto także zostało zablokowane a środki zamrozone na 180dni, kwota trochę mniejsza ale nadal 5cyfrowa, a jeszcze w poprzedni piątek dzwoniąc na infolinię dowiedziałem się że z kontem jest wszystko OK. i tu pojawia kilka pytań, z czego wynika że konto zostało zablokowane, ze zbyt dużej ilości transakcji na koncie prywatnym (czy założenie firmowego coś pomoże jeśli i tak kazdy może sobie takie konto założyć ? ) czy może PayPal lubi przetrzymywać spore kwoty na pół roku żeby na nich zarabiać ?
Może komuś udało się odblokować konto na PayPal żeby móc dalej z niego korzystać ?


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - Kapka - 12-03-2017 21:07

Nie jestem pewny ale jest jakis limit transakcji na paypalu


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - wesoly555 - 12-03-2017 21:17

Chodzi Ci o ten limit do 2.5tyś euro ? z tą sprawą się uporałem, 2 dni później miałem zablokowane konto i środki zamrożone na 180dni


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - mikuss - 12-03-2017 21:32

Zbyt duża ilość wpłat od krewnych/znajomych
Zbyt duża ilość wpłat od kont bez weryfikacji

Po 180 dniach zazwyczaj kończy się sprawa możliwością wypłaty środków oraz kończą współpracę zamykając konto ponieważ ich polityka i automaty są nieomylne i zapobiegają np praniu brudnych pieniędzy, dbają o swoją renomę i kończą współpracę


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - wesoly555 - 12-03-2017 21:42

Żadna wpłata nie przyszła jako gift,wszystkie wpłaty od osób prywatnych, jakiś inny pomysł ? żeby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości, kończą mi się osoby na które mogę założyć konta...


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - Obywatel - 12-03-2017 21:57

180 dni. Tyle tyle czasu ma wpłacający na chargeback. Jeżeli miałeś dużo wpłat, od jednej osoby, to może być przyczyną.
Miałem to samo co Ty. Blokada na 180 dni. Kilka razy dzwoniłem, czy można jakoś to podgonić, niestety, mam czekać Ok. Czekałem.
Minął czas. Konto wciąż zablokowane. Sami nie wiedzą czego chcą. Konto zablokowali na kolejne 180 dni, i dostałem info iż jestem "high risk customer", i wiadomo co. Zaskarżyłem ich decyzję. Domagam się odsetek, za bezprawne wstrzymanie środków.


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - wesoly555 - 12-03-2017 22:03

mogą blokować na kolejne 180dni ? nawet jak nie miałeś żadnego sporu potem ?

Co należy zrobić żeby uniknąć takiej sytuacji? ograniczyć przychody do bardziej bezpiecznej kwoty 2-3tys miesięcznie? jak tyle zarabialem to przez cały rok nie było problemów, teraz jak kwoty się zwiększyły to problemy dzieją się co chwile, myślicie że to jest rozwiązaniem? ma ktoś inny pomysł z czego to wynika ?

Odblokowali Ci te pieniądze w końcu?


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - Obywatel - 12-03-2017 22:26

Konto biznesowe będzie najlepszym rozwiązaniem.
Nie wiem, czy mogą ponownie zablokować, ale to zrobili. Pieniądze zablokowane. Zostało jeszcze ok. 4 m-ce.
Oby nie dłużej.


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - wesoly555 - 12-03-2017 22:27

Napisałem Priv


RE: Dlaczego PayPal blokuje środki na 180dni - Xers - 12-03-2017 23:01

mi zablokowali za mutlikonta na 180 dni Smile

miałem 4 konta na jeden adres. Po 180 dniach odblowkowali mi konto i zapomnieli, że miałem multi przez co mogę dalej korzystać z paypala Big Grin