Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... (/Temat-Moze-by-zmienic-prace-na-etacie-na-cos-lzejszego-145287)

Strony: 1 2


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - danoneksss - 13-03-2017 08:52

Na twoim miejscu próbowałbym odzyskać ten hajs albo chociaż jego część.
Jeżeli nie masz wielkich wydatków to możesz przecież przeżyć za to nawet 2 lata Wink
Powodzenia!


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - adolek17 - 20-03-2017 22:31

Zaopatrzyłem się już w kamerkę Logitech HD Pro Webcam C920 oraz mikrofon pojemnościowy NOVOX NC-1. Zakupiłem również lepszego laptopa tak na początek (Lenovo Y50, i5, 8 GB RAM, GTX860 4GB, SSD 128GB za 1900 zł, więc nawet tanio Smile) i będę bardziej działał Smile


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - adolek17 - 21-03-2017 22:28

Mogę prosić o ocenę jakości nagrania? Jest OK?


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - TymoteuszG - 21-03-2017 23:07

(21-03-2017 22:28)adolek17 napisał(a):  Mogę prosić o ocenę jakości nagrania? Jest OK?

jakość nagrania spoko, ale więcej życia poproszę Smile


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - Rollem - 22-03-2017 06:01

Jeżeli zamierzasz grać to pomyśl o wyborze stacjonarnego PC jako kombajnu, i jakiś ultrabook chociażby od apple do pracy wszędzie Wink
Co do dziennika - zapowiada się ciekawie, i życzę udanego odzyskania pożyczek


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - adolek17 - 31-03-2017 18:49

Niestety poniosłem dość dużą stratę, bo wrzuciłem pieniądze do Skyllex, Safe Bergains i NordeBank i jak wiadomo w sumie wszystkie padły a ja nie zrobiłem ani jednego koła nawet Tongue

Lecz odkryłem możliwość szybkiego odrobienia strat w innym "biznesie" w Internecie, lecz potrzebuje do tego ludzi, którzy też ponieśli straty i chcą je odzyskać bądź po prostu chcą zarabiać z mniejszym ryzykiem niż programy HYIP.

Jeśli chcesz mi pomóc i przy okazji sobie to odezwij się do mnie.

e-mail: [email protected]
skype: adolek17


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - Mafis - 31-03-2017 19:35

mając 100 tys otworzyłbym własny biznes a nie bawił sie w jakieś gówno hyip


RE: Może by zmienić pracę na etacie na coś lżejszego... - ADAM2332 - 31-03-2017 19:51

(31-03-2017 18:49)adolek17 napisał(a):  Niestety poniosłem dość dużą stratę, bo wrzuciłem pieniądze do Skyllex, Safe Bergains i NordeBank i jak wiadomo w sumie wszystkie padły a ja nie zrobiłem ani jednego koła nawet Tongue

Lecz odkryłem możliwość szybkiego odrobienia strat w innym "biznesie" w Internecie, lecz potrzebuje do tego ludzi, którzy też ponieśli straty i chcą je odzyskać bądź po prostu chcą zarabiać z mniejszym ryzykiem niż programy HYIP.

Jeśli chcesz mi pomóc i przy okazji sobie to odezwij się do mnie.

e-mail: [email protected]
skype: adolek17

Odezwij się na PW z tym innym "Biznesem".