Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! (/Temat-Promowanie-postow-na-FB-50-taniej-niz-na-fejsie-145267)



Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - TM heheszky - 12-03-2017 02:26

Witam, wykonam promowanie postu na Facebooku.Ty mi płacisz 50 zł a ja promuję Twój post na kwotę 100-108 zł.
Co potrzebuję?Jedynie analityka na czas promowania.Promowanie zazwyczaj trwa od 1-2 godzin po uruchomieniu reklamy.

Jaki jest z tego zasięg?Gdy post jest pusty ( bez polubień, komentarzy itp) zasięg promowany waha się w granicach 8k-13k
Jeśli Twój post ma już polubienia, komentarze itp promowany post może dotrzeć to większej grupy ludzi.


Nie wykonam promowania stron erotycznych, bukmacherki.

Chciałbym aby zgłosiła się jedna osoba i wyraziła opinie, później mogę ruszyć na większą skalę.

Zapraszam pw.


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - piotrgk4 - 12-03-2017 02:43

Czyli mam rozumieć że jak sam postawię reklamę i koszty mi wyniosą 100zł to u ciebie to wyniesie 50zł?
W takim razie zgłaszam się... Jestem ciekaw co ciekawego wymyślisz by lepiej zoptymalizować taką reklamę...

[Obrazek: MaZZcIK.png]


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - TM heheszky - 12-03-2017 03:22

Tak, dobrze zrozumiałeś, z tym że nie bawię się w różne optymalizację typu ustawianie promowania pod kliknięcie w link czy wyświetlenia strony.Po prostu ustalamy wiek odbiorców oraz płeć, z niczym innym się nie bawię.
Na stronach rozrywkowych sprawdza się to bdb.


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - piotrgk4 - 12-03-2017 12:51

@[TM heheszky] Dajesz jakąś gwarancje że nabijesz 1kk wyświetleń filmiku w kampanii wyświetlenia filmików za 50zł?


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - TM heheszky - 13-03-2017 10:11

(12-03-2017 12:51)piotrgk4 napisał(a):  @[TM heheszky] Dajesz jakąś gwarancje że nabijesz 1kk wyświetleń filmiku w kampanii wyświetlenia filmików za 50zł?

Danie gwarancji, ze za 50 zł nabiję 1kk wyświetleń? Smile Jasne, ze nie.Nie zrozumiałeś mnie chyba, ja nabijam "zasięg" za 100 zł w cenie 50 zł, nie odpowiadam za to, jakie zainteresowanie wzbudzi Twój post.


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - Pitek236 - 02-04-2017 19:55

Polecam tego Pana Smile Posty promują się aż miło


RE: Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - TM heheszky - 03-04-2017 11:05

Zapraszam kolejne osoby! Smile Możliwość promowania dostępna będzie 5 kwietnia, chwilowo zajęte terminy.


Promowanie postów na FB -50% taniej niż na fejsie! - Coristo - 04-10-2017 19:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.