Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik początkującego 16-latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik początkującego 16-latka (/Temat-Dziennik-poczatkujacego-16-latka-145259)

Strony: 1 2


RE: Dziennik początkującego 16-latka - dzemba - 13-03-2017 18:45

Jakiego portfela używasz do tych faucetów?


RE: Dziennik początkującego 16-latka - iPlusOfficial - 13-03-2017 18:52

też kiedyś od faucetów zaczynałem, ale zobacz, że na forum są sposoby, gdzie naprawdę niezłe sumki można zarobić Wink


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Rollem - 13-03-2017 19:26

@dzemba
Xapo dla niektórych (moonbitcoin i parę innych, natychmiastowe wypłaty można mieć), epay do niektórych z też natychmiastową wypłatą, a ogólnie portfel mam na blockchainie i tam będę trzymał jakieś troszkę większe sumki jak wpadną Smile

@iPlusOfficial
Wiem, probowałem troche w sub sms - ale nie mam do tego chęci, staram się powoli przełamywać Smile
Dodam też, że działam na recyclix z podstawowego depozytu, ale póki co recyclix jest jedną wielką niewiadomą, więc nie piszę o tym jeszcze Smile


RE: Dziennik początkującego 16-latka - iPlusOfficial - 13-03-2017 19:28

Nie tylko SubSMS jest dobre ;D PPI/PPA obczaj sobie poradniki


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Vanil - 15-03-2017 00:17

PPI/PPA nawet bym bardziej preferował, zgadzam się z poprzednikiem


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Danielekk - 15-03-2017 00:41

Powolutku do przodu Smile


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Bidbar96 - 18-03-2017 06:57

Wez sie za jedna dziedzine zarabiania to cos wreszcie osiagniesz. Znam goscia z tego forum co ma miliardy pomyslow na sekunde, robi tryliardy "projektow" a wynikow jak nie mial tak nie ma Smile

Chcesz szybko i sporo zarobic? Suby Smile

Najprostszy i najszybszy sposob jaki znam.