Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik początkującego 16-latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik początkującego 16-latka (/Temat-Dziennik-poczatkujacego-16-latka-145259)

Strony: 1 2


Dziennik początkującego 16-latka - Rollem - 11-03-2017 20:14

Jak już wiecie z tematu - mam 16 lat (i 4,5 miesiącaWink), i w temacie zarabiania jestem kompletnym żółtodziobem.
Cele na początek, bez jakiegoś wyznaczania czasu na osiągnięcie:

-zarobić na pierwszy/e wkład/y do HYIP'ów
-ogarnąć zarabianie na sub sms z 2-3 dyszkami tygodniowo (coby na fajeczki było)
-ogarnąć zarabianie z reklamami na FB (m.in. sub-sms)
-zejść do 90-92kg z aktualnego 98.8kg masy
-100kg w wyciskaniu na lawce prostej (dotychczasowy rekord nieznany, ale 10x60kg jestem w stanie zrobić)
-nauczyć się hiszpańskiego (podoba mi się ten język, trochę go liznąłem, ale niewiele zapamiętałem)

Aktualnie zarabiam na:
moonbit.co.in (placi)
loo-cool.ru (nie wiem czy placi)
bandirun.com (prawdopodobnie placi)
worldofbitco.in (płaci)
bfaucet.com (płaci, ale 2h temu skonczyly sie srodki fauceut'owi)
mybitco.net (płaci)
upbitcoin.com (nie wiem czy płaci)
coinmafia.com (nie wiem czy płaci)
clickfight.me (płaci)
metizer.com (chyba prędzej umrę niż dojdę do progu sensownego kopania, ale nie wymaga poświęcenia)

Próbowałem zarabiać na sub-sms używając e-forsa.pl (dobry wybór?), doszedlem do 43 wyświetleń w 5-6 dni z zerową konwersją - jakieś porady?


RE: Dziennik początkującego 16-latka - lever - 11-03-2017 20:42

Będę śledził i życzę powodzenia w zarabianiu!


RE: Dziennik początkującego 16-latka - bartek9330 - 11-03-2017 23:58

Będę śledził

PS: Od siebie polecam leadmore / firesub / lead.network Wink


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Obamakiller - 12-03-2017 12:41

Hiszpańskiego się uczę, ponieważ z niemieckim słabo mi to szło polecam Huh (ale lekcje szkolne także też inna forma)


RE: Dziennik początkującego 16-latka - kubagrzybowski - 12-03-2017 13:37

powodzenia ale z tymi programami to bardzo daleka i trudna droga cię czeka


RE: Dziennik początkującego 16-latka - asx00 - 12-03-2017 13:51

Dziennik nie jest w żaden sposób innowacyjny.. rzekłbym nawet że jest jak większość tutejszych dzienników które po tygodniu zwijają manatki. Zadbaj w jakiś sposób o to aby ten dziennik różnił się od innych a przyjdą chociażby profity z tego dziennika w postaci kontaktów, które rozwiną Twoje horyzonty myślowe. Nie rozumiem z czego wynikają posty powyższych użytkowników o tym śledzeniu.. jak dla mnie czyste nabijanie postów czym gardzę osobiście, ale o gustach się nie dyskutuje.

Co do firmy którą wybrałeś, nie jest to na pewno scam i to tyle. Musisz wiedzieć o tym, że to ty musisz odnaleźć swoją sieć partnerską z którą najlepiej Ci się współpracuje a nie na zasadzie poleceń.

Porady? Czytaj z tej bezgranicznej księgi jaką jest zarabiam, pracuj oraz jeszcze raz pracuj. Jednym już w pierwszym dniu udaje się w subskrypcjach zdobyć pierwszego leada, drugim nawet i po miesiącu nie ma na to recepty.

Skłamałbym gdybym napisał, że będę śledził dziennik bo marnotrawić czasu w taki sposób nie zamierzam. Jednakże mam nadzieję że weźmiesz sobie moje słowa do serca i w przyszłości stanie się to jeden z popularniejszych dzienników przez co będę zmuszony zajrzeć. Powodzenia w spełnianiu swojego Amerykańskiego snu, pozdrawiam.


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Rollem - 12-03-2017 14:17

@asx00
Tak, jednym z celów jest nabicie 50 postów - bo mam zamiar działać na forum w temacie sprzedam Wink
Wiem, efora że nie jest scamem, ale czytając forum znalazłem kilka wypowiedzi wg których eforsa nie ma tak dobrej konwersji jak inne serwisy u tego samego użytkownika, choć więcej wypowiedzi mówiło o sprawdzeniu kilku serwisów i wybraniu odpowiedniego dla nas - ale w temacie sub sms problemem jest moje lenistow.
Dziennik nie jest innowacyjny, ale mam parę luźnych pomysłów, których tu nigdy nie bylo (choć w skali ogólnej nie są szczególnie innowacyjne), ale wymagają paru rzeczy - kapitału (niewielkiego, ale nie mam go), doświadczenia w reklamowaniu (brak) i trochę czasu (choć tu akurat wiem, że miałbym większe chęci niż w innych sposobach zarabiania) - i zamierzam kiedyś do nich dojść.
Czytam forum bardzo dużo, i stamtąd już mam dodatkowy pomysł na zarabianie (wkrótce napiszę, max. 3 dni sobie daję na realny start w tym dziale), a teraz używam nowego serwisu, który polecono mi na PW i zapowiada się bardzo ciekawie, póki co już mam troszkę kasy na nim (a minęło b. mało czasu).
Dziennik założyłem nie z myślą o tym, żeby wiele osób śledziło go i mówiło: WOW, ale głównie po to, żeby samemu rejestrować co robię, żeby móc śledzić progres, żeby mieć jakiś rodzaj bata nad głową Smile


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Rollem - 13-03-2017 14:41

Podsumowanie z wczoraj:

1. Dobiłem do progu wypłaty 50k satoshi na loo-cool.ru - zobaczymy czy scam czy nie, mam nadzieję, że nie. Jeżeli wypłaci +0,6USD
2. 4k satoshi zarobione na worldofbitcoin z wypłatami na bieżąco na epay +0,05USD
3. timeforbitco.in - 4500satoshi, wypłata od 20k, więc +0,00USD
4. upbitcoin.com 1000 satoshi dotychczas, wypłata od 10k, prawdopodobnie po wypłacie 10k kończe z tym serwisem bo zbyt duży interwał między wypłatami na te wartości +0,00USD
5. 99coinn.com - 1400satoshi, wypłata od 13000 satoshi +0,00USD
6. bandirun.com - 2750 satoshi, wypłacone +0,035USD
7. mybitco.net +2800 satoshi, wypłacone +0,035USD
8. moonbitco.in na bieżąco wypłacam na xapo, nie wiem więc ile, ale zapewne między 500-1000, może 1500 satoshi
9. bfaucet.com ok. 4500satoshi, wyplacone na biezaco, +0,055USD
Razem: +0,175USD oraz zamrożone +56900 satoshi czyli ok. +0,71USD i +2,3USD na revjob

Liczone przy kursie 80k satoshi/USD.

Dodatkowo zacząłem korzystać z revjob.com - aktualnie +2,3USD, choć są problemy z weryfikacją konta i obawiam się, że być może nie będzie z tego nic - mam nadzieję, że jednak się uda i póki co zbieram na 20USD na adpack


RE: Dziennik początkującego 16-latka - denio - 13-03-2017 17:33

Ile czasu spędzasz dziennie na pozyskiwaniu satoshi? Smile


RE: Dziennik początkującego 16-latka - Rollem - 13-03-2017 17:52

@denio
W zasadzie to wygląda to tak, że gdy jestem przy PC to po prostu co kilka minut przełaczam karty i klikam wszystkich kilka faucetów, potem znów przeglądam internety czy gram Wink Wbrew pozorom 50k satoshi na loo-cool nie jest trudne do wyklikania, natomiast nie wiem czy wyplacaja czy scam - przekonamy sie wkrotce Smile