Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mygaden.party - Nowa gra BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mygaden.party - Nowa gra BTC (/Temat-Mygaden-party-Nowa-gra-BTC-145253)

Strony: 1 2 3


Mygaden.party - Nowa gra BTC - jack kwiatu - 11-03-2017 17:47

Witajcie! Natrafiłem na nową grę-zarobkową w Bitcoinach. Gra polega na wykupieniu krzaczków generujących nam warzywa które potem sprzedajemy na bitcoiny. Gra o tyle fajna iż nie ma limitów wypłat.

Na start dostajemy bonus 0.002 BTC na nasz pierwszy krzaczek.

Wymiana warzyw: 100 warzyw - 0.0015

Daily bonus co 24h od 1 do 5 warzyw,

Krzaczki:

[Obrazek: 11wf020.jpg]

[Obrazek: 2ue4h3p.jpg]


Z poleconych dostajemy 10 % od depozytu.
+1000 satoshi za poleconego

Sam wpłaciłem 0.003 i kupiłem dwa krzaczki, jest to świeży program więc zobaczymy co z tego wyjdzie na dłuższą metę Smile

>>> Zapraszam Reflink <<<

>>> Czysty link <<<
[Obrazek: 468x60.gif]


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - becker - 13-03-2017 09:52

Wyglada dobrze, ale az za dobrze. Z takimi naliczeniami dlugo to nie pociagnie, zobaczymy. Fajnie, ze chat jest na stronie, mozna przynajmniej miec jakis kontakt z adminem


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - brombor - 15-03-2017 08:02

Niestety ruskie gry maja to do siebie, ze po krotkim czasie przestaja placic lub wymagane sa tony aktywnych poleconych.


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - jack kwiatu - 15-03-2017 09:31

W tym chacie to raczej wolna amerykanka Big Grin Ruscy spamują reflinkami tylko ciągle :/ Dokładnie za fajny ten program jest, długo raczej nie pociągnie ale zawsze coś się uszczypnie dla siebie Smile Warto się logować chociaż dla samego bonusu ( 1-5 ) bo z naliczeń bez inwestycji to raczej ciężko będzie chociaż jedną wypłatę dostać


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - brombor - 15-03-2017 11:11

Niedawno inwestowałem w identyczną ruską produkcję opisaną tu Cash-Town

I jak narazie płacą regularnie i wszystko fajnie idzie. Bilans 450 wpłacone / 250 wypłacone (około)

Ale np na atrion.biz zainwestowałem okolo 400 rubli i wypłaciłem tylko 30 i program padł. Niestety.


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - kleopatra69 - 15-03-2017 22:57

takie ruskie programy jak te padają bardzo szybko


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - emilub - 16-03-2017 10:01

są jakieś min. do wypłaty? warto w to jeszcze wejść?


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - jack kwiatu - 16-03-2017 16:30

Minimum to 100 warzyw = 0.0015 BTC, a czy warto jeszcze wchodzić tego nigdy nie wiadomo bo w takich grach w każdej chwili może się właściciel zawinąć : / Ja czekam na wypłatę dzisiaj zleconą jak przyjdzie to dodam zrzut


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - brombor - 16-03-2017 17:29

z tego co zauważyłem, to dynia generuje 1.44 warzywka dziennie. Ja mam dwie (nie wiem skąd druga). Czyli dziennie 2.88 warzywka. Wypłata jest po uzbieraniu 100 warzywek, czyli po 35 dniach i podejrzewam, że wtedy zaczną się problemu z wypłatami.

mnóstwo userów będzie w programie tylko po darmowe btc po 35dniach.


RE: Mygaden.party - Nowa gra BTC - kleopatra69 - 16-03-2017 18:18

dokładnie jak wyżej tylko że problemy zaczna się pewnie przed tym tak zawsze jest ;-)