Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cenne Opinie BON :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Cenne Opinie BON :) (/Temat-Cenne-Opinie-BON-14525)

Strony: 1 2 3


RE: Cenne Opinie BON :) - Synkretysta - 04-10-2010 06:00

(03-10-2010 21:09)tyndyk23 napisał(a):  Jak już CenneOpinie a nie nagrody kolego Smile Nic nie poradzę że nie umiesz wykrzesać trochę przebiegłości żeby dopasować się do odpowiedniej grupy próbkowej Smile

Młody jesteś i masz małe doświadczenie z ankietami.
Czy słyszałeś o pytaniach kontrolnych w ankietach?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli archiwizują Twoje odpowiedzi w bazie danych, to z czasem wyjdą cholerne rozbieżności?

Co innego jeśli jesteś zaproszony do ankiety zewnętrznej - tam możesz ściemniać.


RE: Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 04-10-2010 11:00

(04-10-2010 06:00)synkretysta napisał(a):  
(03-10-2010 21:09)tyndyk23 napisał(a):  Jak już CenneOpinie a nie nagrody kolego Smile Nic nie poradzę że nie umiesz wykrzesać trochę przebiegłości żeby dopasować się do odpowiedniej grupy próbkowej Smile

Młody jesteś i masz małe doświadczenie z ankietami.
Czy słyszałeś o pytaniach kontrolnych w ankietach?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli archiwizują Twoje odpowiedzi w bazie danych, to z czasem wyjdą cholerne rozbieżności?

Co innego jeśli jesteś zaproszony do ankiety zewnętrznej - tam możesz ściemniać.
Hehe młody jesteś ? Nie sądzę żebym był jakimś małolatem , kolego ja już studia kończę ( zobacz sobie dział prawny) i ankietami zajmuję się już ponad dwa lata Smile Sam nawet pracowałem w czymś podobnym. Ankiety są tylko i wyłącznie zewnętrzne prowadzone dla różnych grup i firm - także rozbieżności - które czasami są - nie mają tutaj znaczenia. Pytania kontrolne jak wszędzie pojawiają się żeby dopasować odpowiedniego kandydata. Nie pisz więc młody , że się nie znam bo siedzę w tym trochę dłużej. Jeżeli nie podoba Ci się ten portal / temat to zamilczSmile Pozdro and poćwicz Smile


RE: Cenne Opinie BON :) - Synkretysta - 04-10-2010 13:34

Tyndyk, jak dla mnie jesteś młody - zależy od punktu widzenia. Większość na tym forum to dzieciaki - więc możesz się czuć "Stary" wśród nich...więc ja w tych kategoriach jestem dziadek Smile...co nie znaczy że nie mogę się bawić w Lockerz czy inne bajerki.
Druga sprawa - może jestem zbyt uczciwy, żeby za wszelką cenę dopasować się do profilu. Nie zależy mi strasznie na każdym groszu, więc traktuję to luzacko.

Pytanie kontrolne to takie, które powtarza się w różnych częściach tej samej ankiety - w celu wychwycenia staranności jej wypełniania. Jest ono formułowane w sposób różny, dotyczy jednej kwestii, ale odpowiedź powinna być taka sama.

A napisz jeszcze - bo mogą być zainteresowani, ile zajęło Ci uzbieranie na kwit - czasu - i ankiet.


RE: Cenne Opinie BON :) - Corleone - 05-10-2010 20:02

No już piszę o refka xD 50zł jak dla mnie drogą nie chodzi xD

@synkretysta to się ukaż jeśli dla Ciebie tyndyk jest młody, po Twoim stylu pisania nie widać żebyś miał powyżej 18/20 lat ... Ja myślałem osobiście że tyndyk ma około 16 lat, a to ze studiami to ściema ale teraz po filmie się przekonałem i szacun że swoj czas poświęca na pomoc innym xD

P.S Osobiście mam 16 lat xD


RE: Cenne Opinie BON :) - WalkmaN - 05-10-2010 21:16

@tyndyk23
Długo zbierałeś na ten bon? Ja jak na razie już trzeci dzień jestem tam użytkownikiem i nie dostałem jeszcze w e-mailu żadnych płatnych ankiet (te początkowe wypełniłem), długo trzeba czekać na te ankiety?


RE: Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 06-10-2010 21:28

Różnie się czeka. Ja np dzisiaj dostałem dwie ankiety po 4 zł każda. Początek jest zawsze najgorszy. Na bon zbierałem 4 tygodnie, ale było wtedy bardzo dużo ankiet. Czekaj spokojnie i tak codziennie jesteś na necieSmile


RE: Cenne Opinie BON :) - Magnus - 06-10-2010 21:35

Gratki


RE: Cenne Opinie BON :) - WalkmaN - 06-10-2010 21:37

A no to spoko, dzięki za info Smile


RE: Cenne Opinie BON :) - DonHoracy - 07-10-2010 05:59

Nie wiem o co chodzi ale zakwalifikowało mnie do jakiejś ankiety. W pierwszym polu było podane 5 większych miast. Nie mieszkam w żadnym z nich (co najwyżej niedaleko jednego) więc zaznaczyłem, że mojego miasta nie ma na liście po czym zobaczyłem komunikat że brak spójności danych albo ankietę próbowałem wypełnić. Ta strona to jakiś shit.


RE: Cenne Opinie BON :) - Synkretysta - 07-10-2010 06:24

Ankiety przychodzą różnie - nie ma reguły. Zależnie od tego, co wprowadziłeś do formularza / ankiety na stronie Cenne Opinie, jesteś kwalifikowany do różnych zadań. Dodatkowo po przysłaniu ankiety możesz jej zrobić 15% i dostaniesz komunikat, że się nie kwalifikujesz. Bo za mało alkoholu pijesz, albo zbyt tanią kuchenkę chcesz kupić...Poza tym często ankieta jest adresowana do określonej ilości respondentów. Wówczas refleks ma znaczenie...

Do tego czas wypłaty też jest różny. Mi jeszcze nie dodali kasy za ankietę informatyczną. A była długa i dobrze płatna.

@Corleone...stażu pracy mam więcej niż Ty życia za sobą.Jerk2 ...a do tego studia. Może nie prawnicze...ale wiem co to modelowanie bryłowe, elektrodrążenie, i wiem dość dobrze jak się robi opony Smile