Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cenne Opinie BON :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Cenne Opinie BON :) (/Temat-Cenne-Opinie-BON-14525)

Strony: 1 2 3


Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 03-10-2010 19:03

SiemankoSmile tylko się nie śmiaćBig Grin Zapraszam do rejestracjiSmile
[youtube]_Y4lK1srQvo[/youtube]


RE: Cenne Opinie BON :) - Bolt - 03-10-2010 19:25

Poprawiłem filmik. Git tylko przez głośniki nic nie zrozumiałem, musiałem słuchawki założyć. Szkoda że nie dostałem pozdrowień heheh Big Grin


RE: Cenne Opinie BON :) - Miu - 03-10-2010 19:33

@Bolt
pozdrowił wszystkich,całe LFE Wink
a co to za stronka?Na czym polega,odpowiadaniu na jakieś ankiety?Ogólnie fajna sprawa bon na 50zł ;D


RE: Cenne Opinie BON :) - paskur - 03-10-2010 20:38

Kocham cię :* hihihi

Nie wiem czy dobrze trafiłeś z działem. Tongue

Pytanie - czy to ten klub GFK czy coś takiego gdzie dałeś mi już zapro?

Ps. zobacz tu i napisz mi czy to przejdzie


RE: Cenne Opinie BON :) - Synkretysta - 03-10-2010 21:05

Cenne Opinie to serwis, w którym wypełnia się ankiety. Ale to oni zapraszają do ankiet - kilka w miesiącu - i czasem po kilku pytaniach dziękują, bo nie pasujemy do próbkowanej grupy.


RE: Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 03-10-2010 21:09

(03-10-2010 21:05)synkretysta napisał(a):  Cenne nagrody to serwis, w którym wypełnia się ankiety. Ale to oni zapraszają do ankiet - kilka w miesiącu - i czasem po kilku pytaniach dziękują, bo nie pasujemy do próbkowanej grupy.
Jak już CenneOpinie a nie nagrody kolego Smile Nic nie poradzę że nie umiesz wykrzesać trochę przebiegłości żeby dopasować się do odpowiedniej grupy próbkowej Smile


RE: Cenne Opinie BON :) - Bolt - 03-10-2010 21:19

Heheh widze że trzeba być pełnoletnim trzeba będzie troche date urodzenia zagiąć jak coś


RE: Cenne Opinie BON :) - paskur - 03-10-2010 21:20

Dawaj refa i podpowiedz jak tam dobrze odpowiadać Smile
I przeczytaj mój post wcześniej ;p


RE: Cenne Opinie BON :) - tyndyk23 - 03-10-2010 21:30

Zaproszenia nie wiem czy dochodzą ale to co innego niż to GFK Smile Wysyłajcie mi maile na PW wtedy dam zaproszenie Smile Bolt jak dojdzie to daj znać Smile
Zaproszenia dochodzą, lecz często są w spamie także poponuję sprawdzić spamSmile
I zapomniałem dodać, że nie mam z tego żadnych profitów zapraszając wasSmile


RE: Cenne Opinie BON :) - WalkmaN - 03-10-2010 22:55

Zarejestrowałem się i wypełniłem już wszystkie ankiety zobaczymy co będzie dalej Smile