Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przypominać hasła do FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak przypominać hasła do FB? (/Temat-Jak-przypominac-hasla-do-FB-145218)



Jak przypominać hasła do FB? - supercola - 10-03-2017 23:57

Witam,
Mam takowy problem Smile Miałem konta na facebooku, posiadam e-maile do nich, tylko hasła były zmieniane i ich nie zapisałem. Teraz mam problem Smile Chcę przypomnieć hasło na e-maila i wyskakuje:

"Spróbuj odzyskać dostęp do konta e-mail
Zanim umożliwimy Ci zalogowanie się do Facebooka, musimy zweryfikować Twoją tożsamość. Aby pomóc nam w potwierdzeniu Twojej tożsamości, musisz mieć dostęp do jednego z kont e-mail powiązanych z Twoim kontem na Facebooku."

Otóż.. Opcja to "Spróbuj ponownie" lub "Nie mam dostępu do swojego konta e-mail"... Nic na e-maila nie przychodzi oczywiście i nie wiem o co chodzi temu facebookowi .. Nie da się przypomnieć hasła ? Ktoś wie jak to zrobić ? Bo mi ręce opadają jak widzę ten ich system .. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


RE: Jak przypominać hasła do FB? - mysc - 11-03-2017 13:24

Nie za bardzo rozumiem kiedy to wyskakuje...

Generalnie co do e-maila, to sprawdź jeszcze foldery "spam" i "społeczności" (np. na interii tam trafia wszystko od FB).


W normalnym przypadku syt. wygląda tak :

1 - wchodzisz w "Nie pamiętasz nazwy konta?"

2 - podajesz adres e-mail (nie ten facebookowy - tylko normalny, uzyty podczas rejestracji)

3 - Jeśl konto jest aktywne, facebook wświetli imie,nazwisko,zdjęcie profilowe i opcje odzyskiwania hasła

a) konto google

b) e-mail

4 - po wyborze e-maila, pokaże się formularz w którym nalezy wpisac kod otrzymany na pocztę

5 - koniec Smile



W którym momecie to wyskakuje? Nie wchodzisz czasem po drodze w "Nie masz już do nich dostępu?" ?

.


RE: Jak przypominać hasła do FB? - supercola - 11-03-2017 14:04

Wchodzę w "Nie pamiętasz nazwy konta?"
Podaje e-mail.. I od razu wyskakuje to o czym mówię Smile


RE: Jak przypominać hasła do FB? - mysc - 11-03-2017 14:31

Hmm.. a w momencie rejestrowania kont potwierdzałeś adres e-mail?


RE: Jak przypominać hasła do FB? - supercola - 11-03-2017 18:27

(11-03-2017 14:31)mysc napisał(a):  Hmm.. a w momencie rejestrowania kont potwierdzałeś adres e-mail?

Jasne Smile


RE: Jak przypominać hasła do FB? - mysc - 11-03-2017 18:49

Sprawdziłem kilka swoich kont i wszystko działa jak należy. Nie wiem dlaczego u Ciebie wyświetla się taki komunikat, ale wydaje mi się że winny jest e-mail. Może ten mail od facebooka się odbija? Spróbuj jeszcze dodać : "[email protected]" na white listę.

Pewnie tak całość wygląda : http://sadprok.smakubooks.com/pages-de-dossiers/orange-sa-ptk-centertel/facebook-team-pl-prok-okregowa-w-warszawie-sprawa-karna/FACEBO~3.PDF ? Co się dzieje w momencie wejścia w "nie mam dostępu..."?


RE: Jak przypominać hasła do FB? - supercola - 12-03-2017 00:19

(11-03-2017 18:49)mysc napisał(a):  Sprawdziłem kilka swoich kont i wszystko działa jak należy. Nie wiem dlaczego u Ciebie wyświetla się taki komunikat, ale wydaje mi się że winny jest e-mail. Może ten mail od facebooka się odbija? Spróbuj jeszcze dodać : "[email protected]" na white listę.

Pewnie tak całość wygląda : http://sadprok.smakubooks.com/pages-de-dossiers/orange-sa-ptk-centertel/facebook-team-pl-prok-okregowa-w-warszawie-sprawa-karna/FACEBO~3.PDF ? Co się dzieje w momencie wejścia w "nie mam dostępu..."?

Po kliknięciu każą mi podać e-maila na który mogą się skontaktować, wyświetla pole do wpisania kodu, który ma przyjść na e-maila, lecz żaden kod nie przychodzi :/ Dziwny facebook Big Grin


RE: Jak przypominać hasła do FB? - mysc - 12-03-2017 00:38

Może przyjdzie z opóźnieniem, czasem tak jest. Sprawdź jeszcze jutro czy czasem nie przyszedł.

Powiedz mi jeszcze, z ciekawości, gdzie masz maila założonego? Może mają jakiś filtr anty-spamowy i te maile na nim utykają? Dodałeś ten adres do white listy? Generalnie to... niestety mi się już skończyły pomysły. Jeśli nie działa dodanie maila do white listy, nie ma go w "spamie" ani "społecznościach" - nie wiem co jeszcze można zrobić. Jeśli to jakaś "niszowa" poczta, można próbować napisać do administratora i zapytać dlaczego nie dostajesz maili od facebooka - ale jeśli to gmail, o2, interia, itd. , problem musi leżeć gdzie indziej ;/

Sytuacja jest bardzo dziwna, pierwszy raz w ogóle się spotykam z takim problemem. Tak jak mówię, specjalnie sprawdziłem kilka kont - i wszystkie działają jak należy.

Poproś może o przeniesienie wątku do "social media", może znajdzie się ktoś kto ten problem zna.