Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.quicklytraffic.com- Zarabiaj na partnerstwie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.quicklytraffic.com- Zarabiaj na partnerstwie. (/Temat-www-quicklytraffic-com-Zarabiaj-na-partnerstwie-145180)



www.quicklytraffic.com- Zarabiaj na partnerstwie. - esereq - 09-03-2017 21:15

Zarabiac przez internet zacząłem ponad rok temu bez mentorów inwestując swoje pieniądze które legalnie zarabiałem z pracy uk. Na początku były wzloty i upadki troche zarobiłem troche straciłem poprzez witryny które pracowały po dwa trzy miesiace i znikały. Do tematu postanowiłem podejsc bardziej profesjonalnie i poswiecic wiecej czasu by wiecej nie stracic swoich pieniedzy. Na dzien dzisiejszy zarabiam w paru programach jest ich napewno ponad 6 sa to platformy inwestycyjne jak i revshares. W cześci programów osiągnełem status lidera poprzez umiejetne promowanie i zdobywanie partnerów nigdy za wszelką cene. Jakis czas temu wyszedłem z inicjatywą by moi partnerzy mogli zarabiac z tego ze ja dzieki nim zarabiam. Temat kieruje do nowych uzytkowników jak i juz tych którzy są w temacie.
Co tak naprawde daje wam wasz lider? Po za tym że was zwerbował i na was teraz dobrze zarabia bo jest oczywiste ze ten który zarobił pierwszy tysiąc bedzie chciał nastepny.Apetyt rośnie w miare jedzenia.Jest możliwość trzeba zarabiać.Dużo ludzi pisze do mnie i mówi mi że on chyba tak nie może bo to nie lojalne. Jeżeli chodzi o lojalność i podejscie do sprawy, sprawa moim zdaniem jest prosta. Biznes to biznes - lojalnym można być w stosunku do dziewczyny,żony,kolegów a praca to praca. Czy jezeli ktos by Ci zaoferował lepszy etat to ty lojalnie bys zostal w firmie która mniej Ci płaci, lub co gorsza wykorzystuje to że jestes lojalnym pracownikiem i nie zmieni nic na lepsze w twoim zyciu? Zastanów sie nad tym. Nad definicją lojalności.
Meritum założonego wątku jest taka że możesz zarabiac z refferencji jako partner.
Na stronie http://www.quicklytraffic.com dowiesz sie co możesz zmienic na lepsze jeśli juz pracujesz w jakims w wymienionych programów. Lub jak wystartować z najwiekszymi korzysciami zapraszam wszystkich do wsółpracy.

[Obrazek: mojjpg_asraqnw.jpg]

milo ale to nie temat na darmowe reklamy tylko do podjecia wspolpracy zwiekszającej zysk.


www.quicklytraffic.com- Zarabiaj na partnerstwie. - Hybrid1990 - 09-03-2017 22:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.