Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS (/Temat-Policja-zgarnela-wlasciciela-serwisu-z-SMS-145137)



Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - chomik3 - 08-03-2017 17:52

Info na stronie:
http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/49757/Oszustwa_narkotyki_i_bron.html

W skrócie:
Aresztowano 2 osoby, wkroczono w 8 miejsc. Wszyscy i tak już wiedzą wiec napisze: chodzi o admina moneyking.pl



Wiadomo też że Pudzian zgłosił podszywanie się pod niego (konkurs sms w którym niby chce oddać swojego Hummera). Możliwe więc, że ma to zwiazek z tym konkursem lub innymi licznymi.

Link do wpisu Pudziana:
https://www.facebook.com/pudzianowski.official/photos/a.654620404588580.1073741830.654161034634517/1413825505334729/?type=3&theater


Jak coś pomyliłem lub ktoś wie coś jeszcze to pisać.


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - aero2 - 08-03-2017 18:14

Było do przewidzenia, nic nie trwa wiecznie.


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - Vasaki - 08-03-2017 18:18

Wpierw agenci z Gold-Lead zostawiający po sobie ślady aż do samego domu (pamiętny samochód xD)

A teraz MoneyKing Big Grin

Co oni chcą od tych oszustów Sad?


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - Kiljan - 08-03-2017 18:38

Jak widać Policja działała przedwczoraj, czyli tego samego dnia co Pudzian, więc sprawa nie dotyczy Pudziana. Co nie zmienia faktu, że to było do przewidzenia.


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - pavi - 08-03-2017 19:39

kurde pierwszy puściłem to info na fajrosuba teraz mówie napisze temat a tu zonk! Undecided

wracając do sprawy spokojnie przyjdzie i na innych czas. Jak akcja Pudziana się przyjmie to i inne firmy rusza po pieniądze Smile a właściciele będą mieli bardzo dokładne trzepania papierów. Oni tam się cieszą ale my będziemy mieli też trzepanie. Dlatego chyba czas najwyższy się ewakuować z przypałowych serwisów. Ale co ja tam wiem pokerface Najlepsze jest to gdy o tym mówiłem ze tak będzie to zostałem uznany za malkontenta psa ogrodnika ,który nie daje zarabiać innym i było pytanie czym się przejmujesz hehhh..


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - aero2 - 08-03-2017 21:55

@[pavi]
A czy taki lewy partner będzie myślał logicznie? Jak się napali jointów marihuany i napije sików Jack Daniels?
Skąd te bmki czy audice po lifcie w galerii i stosy pieniędzy? Nikt normalny tyle nie zarobi w szybkim czasie.


RE: Policja zgarnęła właściciela serwisu z SMS - Hybrid1990 - 08-03-2017 22:05

Kosz na prośbę autora tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.