Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baza adresów e-mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Baza adresów e-mail (/Temat-Baza-adresow-e-mail-145113)



Baza adresów e-mail - ItanCash - 07-03-2017 18:07

1.Nazwa przedmiotu :
60-70 tysięcy AKTYWNYCH adresów e-mail
2.Opis przedmiotu :
Witam, posiadam na sprzedaż bazę 50-70 tysięcy aktywnych adresów e-mail, gdzie codziennie dobierane jest ok. 100-200 nowych. Osoby rejestrujące się pod podanymi adresami, wyraziły zgodę na przetwarzanie ich w celach marketingowych. Możliwa sprzedaż na paczki!
3.Zdjęcia :
Po zakupie Smile
4.Kontakt :
GG: 718635,
PW tutaj na forum.
5.Cena :
1000 adresów = 5/10 złotych w zależności od ilości jaką kupujesz
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal bądź przelew*
*W przypadku tej płatności, konta zostaną wysłane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Nie interesują mnie potwierdzenia przelewu, ponieważ można je cofnąć/sfałszować.


RE: Baza adresów e-mail - nitram - 07-03-2017 18:57

Zapisani ludzie interesują się tematyką gimbusy ? moda? motoryzacja ? finanse ?


RE: Baza adresów e-mail - eune - 07-03-2017 19:08

Adresów email nie można sprzedawać. To nielegalne.


RE: Baza adresów e-mail - ItanCash - 07-03-2017 20:50

(07-03-2017 18:57)nitram napisał(a):  Zapisani ludzie interesują się tematyką gimbusy ? moda? motoryzacja ? finanse ?

Gry komputerowe, zakup pakietów do gier, youtube...


RE: Baza adresów e-mail - rachman - 07-03-2017 20:59

no właśnie... jak zawsze najważniejszego brakuje Sad tematyka - jaką są zainteresowani? zbierani z tematycznych stron/for/blogów czy jak leci?
same adresy nie mają żadnej wartości jeśli nie wiadomo czy target podchodzi pod reklamowane produkty Undecided

edit: acha podałeś jak pisałem, dzięki za info. czyli jednak nie dla mnie tematyka.


RE: Baza adresów e-mail - pebx.maciej - 07-03-2017 23:14

Poprosze o wiecej szczegolow na pw , interesuje mnie kupno calosci


RE: Baza adresów e-mail - ItanCash - 08-03-2017 16:10

Wysłałem PW.
Przy kolejnych zakupach możliwe udzielenie rabatu od 3 do 7%.


Baza adresów e-mail - Coristo - 04-10-2017 19:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.